Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdődő párkapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszó962 kérdése:

Kezdődő párkapcsolat vagy csak barátság kezdete? Fiúk mikor akartok csak barátkozni egy lánnyal és mikor komolyabb kapcsolatot chatelésre gondolok. Miből lehet ezt érezni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nemrégiben regisztráltam egy ismerkedős oldalra, megismertem egy srácot aki négy évvel idősebb nálam, már lassan egy hónapja beszélgetünk chatelünk egymással, napközben és éjszaka is hosszú leveleket írunk egymásnak, ő még nálam is többet ír mesél magáról, kérdez rólam is sokat, mélyebb témákig is eljutottunk, meg is vigasztalt amikor egyik nap a padlóra kerültem, fotókat is küldtünk egymásnak, egy pár napja bevallottam neki hogy kedvelem...és ő annyit írt rá hogy köszönöm. Mire utalhat a "köszönöm"? Megtaláltuk a közös hangot, tudunk viccelődni is egymással. DE akkor miért nem hívott el randira még? Én nem szeretném erőltetni a dolgot ha ő nem akarja és csak barátkozni szeretne velem. Minden olyan jónak tűnik, nem értem mi lehet a gond.

2015. nov. 4. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy van valakije és barátságnál többet nem akar tőled vagy nincs senkije, de barátságnál többet akkor sem akar tőled. Esetleg mi lenne, ha nem totojáznál és végre megkérdeznéd mit gondol rólad?
2015. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha napokon belül nem kerül sor a találkozásra(azaz EZEN a héten),akkor el fog laposodni a dolog,találni fog mást helyetted.


Telefonon beszéltetek már?Ha nem hív fel,nem kezdeményez találkozót,akkor ne pazarold rá az időd.

2015. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még egy dolgot tehetsz,megkérdezed mikor találkoztok.
2015. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!