Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem kedvelik a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kedvelik a nők a komoly vagy komolyabb férfiakat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Dehogynem!

Ha komoly kapcsolatra vagyik az ember, azt egy nem komoly ferfival el se lehetne kepzelni. Persze attol mert komoly, meg lehet humoros is, amit en szemelyszerint nagyon szeretek. De ugy altalanossagba a nok kedvelik a komoly gondolkodasu, de humoros pasikat.

2015. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Mindig a komolyabb gondolkodású férfiak jöttek be, egy-egy komoly, őszinte, nyitott beszélgetés felér akármivel.
2015. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem!
2015. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Mindig a komoly ferfiakat kerestem, de ez nem jelenti, hogy ezzel egyidejuleg egy sotlan, merev alak.

A parom sokat bolondozik, nagyon jo humora van, a haverokkal is meg a mai napig benne van sok baromsagban, de ettol fuggetlenul az eletevel, a celjaival, a velem szott terveivel nagyon is komoly.


Szoval a komoly nem azt jelenti, hogy innentol kezdve nem lehet nevetni, kalandokat keresni az illetovel.

2015. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 aladar12 ***** válasza:
39%
de kedvelik, csak ehhez 10 évvel idősebbnek kell lenni náluk
2015. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Én nem szeretem őket,unalmasak.
2015. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem, csak a komoly férfiak vonzóak. Hozzám furcsa lenne egy komolytalan férfi. Nem passzolnánk, ennyi igazából.
2015. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem,egyáltalán nem.... Vagyis amit látok pl. az egyetemen,hát ott aztán végképp nem.

Aki komoly,és értelmes,és nem csak a bulizás meg a piálás érdekli,azt emberszámba sem veszik a nők...

Akiknek meg csak ez a lényeg,azokkal meg egyfolytában együtt lógnak a nők.

Szóval ez van,és ez saját tapasztalat,sok olyan ismerősöm van itt,akik komolyak,és bizony barátnő a közelbe nem volt még neki,nekem sem,és a többieknek sem...

Aki meg komolytalan,udvari bolond kategória,az után meg futnak a nők,mert primitív is,és nevethetnek azon hogy mennyire rúgtak be előző este....

24/F

2015. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

A kislányok nem feltétlenül kedvelik, a nők igen...

A komolyság ugye nem egyenlő a prűdséggel, vagy/ és humortakansággal, merevséggel?

Mert ezeket senki sem kedveli

2015. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Konkrétan mire gondolsz? Arra, hogy mondjuk komoly céljaid vannak az életben, vagy arra, hogy nulla humorérzéked van? A két példa nagyon nem hasonló, mert amíg egy komoly kapcsolatban az első majdnem, hogy elvárás, a második meg kb egyenesen kizáró ok.
2015. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!