Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők, hogy miden pasi egyforma és minden pasi csak azt akarja, amikor csomó fiút ismerek, aki nem ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor hallottam ezt nőktől "miért egyforma minden pasi" " miért akarja minden pasi csak azt.." stb stb. Viszont kapásból 6 fiú ismerőst tudok mondani, akiről tudom, hogy soha csalta meg a barátnőjét, sose akart csak szexet érzelmes jó fiúk, mégis évek óta szinglik.
2015. dec. 20. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem számszerűsítettem, hogy hány példáról van szó...

Ha 10 emberrel készítek egy felmérést, akkor 10 ember adatai alapján vonok le következtetéseket, ha 1000 embert vizsgálok, akkor 1000 adatot elemzek és abból vonom le a konklúziót. Amiről nincs ismeretem, azt nem tehetem bele a statisztikába, mert nem releváns adat.

Amúgy meg attól, hogy sok görény pasit ismerek, még nem leszek unintelligens, köszönöm az aggódást. :D

2015. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

8: Lásd első válasz.


A gond az, hogy a nők többségének a puncija valóban az alfahímekre gerjed, akik viszont.. hát, nem a leghűségesebb típusok.

2015. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Pont az a lényeg, hogy kapcsolatban élő, egyáltalán nem pénzes-kigyúrt alfák is előszeretettel csalták a nőiket, ha volt rá lehetőségük. Csak nekik ugye nem mindig jön össze. Ennyi a különbség. :D
2015. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

A kérdés párja:


"Miért mondják a férfiak, hogy minden nő felszínes, pénzéhes, és csak a jóképű, gazdag pasik kellenek nekik, amikor csomó nőt ismerek, aki nem ilyen?"


Vannak kivételek mindkét nemnél, de az itteni férfiak hajlamosak csak szidni a nőket.

2015. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

szuper általánosító kérdés egy hülye általánosításról :D


olyan helyzetben mondanak ilyeneket az emberek, amikor csalódtak, és az érzelmi intelligenciájuk egy ilyen baromságra elég.


ajj mondjuk te is pont ilyen általánosító hüle vagy, Kérdező :D

2015. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért mondják mert már az összes végig ment rajtuk.
2015. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza
2015. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"mégis évek óta szinglik."

Ezt a mondatot úgy fejezném be hogy lúzerek!

És elárulom neked hogy bár nem mutatják, de pont az ilyen évek óta nem dugott pasik a legbetegebb elméjűek és pont hogy ők akarnak már végre dugni hogy végre nekik legyen jó és ők azok akik sosem fognak tudni jól bánni egy nővel! Azt sem tudják hogy mi kell egy nőnek! Egyszóval balf...szok!

2015. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!