Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő 8-10 cm-el magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 8-10 cm-el magasabb a párjánál, az milyen érzés a férfinak?

Figyelt kérdés
Nők,ti belementek egy kapcsolatba ekkora magasságkülönbséggel?

2015. dec. 18. 15:29
1 2
 11/19 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
:DDD Ez olyan hülye kérdés. Mi az, hogy milyen érzés egy férfinak? Engem nem zavar, ha én vagyok a magasabb, de utálom, ha egy pasi ilyenen rinyál. Ha ennyire tönkre vágja az önértékelését, akkor randizzon törpillákkal.
2015. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam ~205 centis lánnyal, szóval nem tudom :D De kipróbálnám :P
2015. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Megfelelő önbecsüléssel és elég nagy mennyiségű "leszärom-tablettával" ellátott emberek között simán működhet, van kb 2 ilyen pár az ismerőseim között, akiknek nem gond. Amúgy ha akár az egyik fél is önértékelési problémákkal küzd, akkor nem érdemes belemenni, de ha mindenki jóban van magával, és nem ad TÚL sokat mások véleményére, csak épp amennyit kell, akkor tud működni.


Amúgy azt mondták, hogy azért az elején fura, de nem gond. Aztán simán megszokták.

2015. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére elég nagy az egóm, hogy ne tudjon ilyesmi zavarni :D
2015. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hölgyismerősöm férje csutfäsz.

De a nő mindig védi, pedig ez a kis állat jól el is veri néhanap! Kéken zölden virít a melóhelyen egy hétig! Szerinte áldott jó ember!

2015. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát, önértékelés ide vagy oda, én nem bánom, hogy egy felnőtt férfit sem ismerek, aki alig haladta meg a 140cm magasságot... :-D
2015. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1-es mi bajod van? Egyest kaptál bioszból?

On:amíg nem szélesebb is addig nem baj:)

2015. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

9.

Ès akkor mi van? Ez egy felhasználónév semmi több.

2015. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17

Nem tudom hogy jön ide a biosz, de mindenesetre én kérek elnézést, nem tudtam, hogy tényleg léteznek ilyen idióták. De most komolyan, tényleg van olyan, aki ezen hisztizik? Én speciel nem tudnám elképzelni.

2015. dec. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!