Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a lányok, hogy csak az lehet életképes férfi, aki lekezelő, egoista módon viselkedik az emberek többségével, magyarul szólva bunkó?

Figyelt kérdés
Nem troll kérdés, én komolyan azt látom, hogy a csajok 95%-ánál legalább csak azok a pasik tudnak labdába rúgni, akik nagyképű módon viselkednek, és lenézik a gyengéket/szegényeket... Miért van ez? Miért ettől fog valaki manapság életképesnek számítani?

2015. dec. 14. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én nem ezt látom, hol divat ez? A nőismerőseim nagy többségének nem jönnek be a bunkók.
2015. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
Sajnos ez a mai világ, a nők/lányok 70-80%-a sajnos ilyen.. nem értékelik a normális férfiakat/fiúkat, szokj hozzá. De majd egyszer te is találsz valakit(lányt) aki normális, mint te. :)
2015. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Én is pontosan ezt látom sajnos,ez van a mai világban. :/

24/F

2015. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Miért gondolják a pasik, h ez igaz? Az itt kérdező pasik 95%-a ezt hiszi...
2015. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Az igazi férfi magabiztos, határozott. A legtöbb nő szemében ez a vonzó, férfias.


Ezt az itteni férfiak mind úgy látják, hogy "a nőknek csak bunkó pasi kell", pedig ha egy kicsit ők is magabiztosabbak lennének, simán lehetne valakijük. Csak ugye egyszerűbb mindent a nőkre fogni, és figyelmen kívül hagyni a saját hibáikat, amiken változtatni tudnának.

2015. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Személy szerint én nőként nem akkor tartok egy pasit életképesnek, ha egy bunkó tirpák és semmi tisztelet nincs benne senki iránt sem, főleg nem irántam. Egy férfi szerintem akkor életképes, ha vannak céljai, álmai, amikért tesz, önálló, nem anyuci pici fia stb.

Az persze sajnos tény és való, hogy vannak nők akiknek ez jön be, de lehet ők nincsenek tisztában a saját értékükkel

21/L

21/L

2015. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy ritka kivétel vagyok, de én az ilyen tuskókat nagy ívben elkerülöm.
2016. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!