Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egoista barátom van?

Figyelt kérdés

Ha hoz virágot, akkor az ő kedvencét, aminek nem tud betelni az illatával. Az enyémet még meg sem kérdezte...

Ritkán bókol, de ha én valamiért megdicsérem akkor el van olvadva..

Ha elmesélem neki, hogy más pasik akarnak velem edzeni akkor nem is féltékeny...

Pedig nem egy szépfiú, kicsit kövér és 27 évig még csak barátnője sem volt... Mire véljem a viselkedését?


2015. nov. 16. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Virágot visz és nem rendez féltékenységi jelenetet? Micsoda tragédia. :D
2015. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a normális. Mondjuk részedről nagy lehet a szerelem ha ilyeneket mondasz rá hogy nem egy szépfiú meg kicsit kövér... :D
2015. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj már el, hogy mégis miért, de legfőképpen, milyen formában tetted fel ezt a kérdést! Lehet, hogy ő sem egy adonisz, vagy egy don juan, de te sem a tiszteletteljességedről lehetsz híres. Ezek után, mindent összevetve, inkább gondolkodj el a kapcsolatodon.
2015. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért írtam így, mert itt egyesek ha egy kicsit egoista szerű pasiról van szó, akkor rögtön riba.ncoznak és azzal vagdalkoznak hogy biztos valami kigyúrt macsóval jöttem össze, akkor megérdemlem.

Tényleg mackós a barátom, ezzel együtt szeretem, és pont az ilyen pasik jönnek be. És jóképű. Most remélem mindenki megnyugodott és akkor lehet a kérdésre is válaszolni.

2015. nov. 16. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

" Az enyémet még meg sem kérdezte... " - mondtad is neki valaha, hogy melyik a kedvenced?

"Ritkán bókol" - miért, te rászorulsz? Ha nem, akkor örülj magadnak.

"Ha elmesélem neki, hogy más pasik akarnak velem edzeni akkor nem is féltékeny..." - talán mert bízik annyira benned, hogy nem gondolja, hogy az edzőteremben magadra rántanál más férfiakat? Ejnye, milyen gonosz.

" nem egy szépfiú, kicsit kövér és 27 évig még csak barátnője sem volt" - nyilván nagyon szeretheted, ha ezt feltétlenül ki kell emelned....

"Mire véljem a viselkedését?" - jobban örülnél annak, ha megverne és bezárna a házba, attól jobb nőnek éreznéd magad? Úgy érzem erre a válasz igen.


Nem tudom a srác nevét, de ha ismerném, akkor azonnal megüzenném neki, hogy hagyja ott a kérdezőt, a saját ép elméjének megőrzése érdekében.

2015. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!