Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha én szakítok vele nem fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szakítok vele nem fáj, de ha ő velem már szerelmes vagyok. Egoista, önértélelési problémáim vannak?

Figyelt kérdés
Sokadjára fordul elő... Csak akkor válik értékké ha a Nő dob és én leszek ezáltal kevesebb. 27F

2015. nov. 9. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész életemben 2-szer dobtak. Azt hittem egy világ is összedölt velem együtt. Nagyon megtépázta az egóm. Nem a pasi elvesztése fájt, hanem az, hogy Ők gyorsabban mondtak nemet. :D szerencsére ez annyira nem rossz arány. :D 25/N
2015. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aperitif ***** válasza:
Amikor te szakítasz, akkor természetes, hogy nem fáj, hiszen már nem szereted, unod, nincs rá szükséged. Viszont ha ő szakít veled, akkor te még érezhetsz iránta valamit, a lehető legritkább esetben szokott mindkét félnél egyszerre elmúlni a szerelem. De ha nincs is így, az ember lelke (és a nárcizmusa) sérül, ha eldobják, ha azt éli meg, hogy ő már nem kell.
2015. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!