Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek még belé szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 éves srác vagyok.


Kezdeném az elején.

Volt egy lány, aki nagyon nagyon tetszett nekem, meg akartam szerezni, de ő letojta a fejemet nagy ívbe. Aztán egy buli alkalmával összejöttünk. Nagyon-nagyon szerelmes belém, én meg nem vagyok belé szerelmes. 3 hónapja vagyunk együtt, de "csak" szeretem. Édesanyám megkérdezte szerelmes vagyok-e. Mondtam hogy nem. Ő azt mondta, semmi gond majd jön olyan valaki akibe szerelmes leszek. Ez kétségbe ejtett, mert ennyi erővel már most is szakíthatnék a barátnőmmel. Nem tudnék vele szakítani. Ő az ideálom, a szexet is élvezem vele. Nem mindig hiányzik, de ha együtt vagyunk élvezem a vele töltött időt. Ha együtt alszunk, és másnap egyedül kell aludnom rossz érzés. Lehetek még szerelmes? Van olyan hogy akár 1 év múlva leszek szerelmes? Kérlek ne bíztassatok, őszinte válaszokat adjatok, nem fogtok megbántani. Köszönöm szépen!


2015. nov. 7. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A szerelem nem így működik, hogy akkor most csettintek egyet és akkor kb 1 év múlva szerelmes leszek.


A szerelmet a másik személy iránt érzett érzelmek hozzák ki. Van aki szerelmes lesz, van aki nem.

Pl. jelenlegi páromnak volt előttem 4 barátnője, egyikbe se volt szerelmes és mikor megismert engem, ő akkor volt 29, akkor lett szerelmes.

2015. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze én ezt értem, de olyan opció is lehetséges hogy én pl 1 év után leszek belé szerelmes ha egyáltalán lezsek szerelmes?
2015. nov. 7. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, de ha nem leszel, akkor se csodálkozz és akkor se keseredj el, majd más kihozza belőled a szerelem érzését.
2015. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kesergek már most, mert nem szeretnék vele szakítani, mert szeretem őt.
2015. nov. 7. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el a kesergést, inkább élvezd a boldog pillanatokat és ne akard megkeseríteni az életedet ilyennel.

Szerelem nélkül is lehet boldog valaki és így is le lehet élni egy életet.

A szerelem egy idő után elmúlik, és átveszi a helyét a mély érzésű szeretet.

2015. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze én ezt tudom, csak édesanyám mondta ha nincs meg a kapcsoaltba a nagy szerelem, később a szeretet sem lesz igazi. Ezért szomorít ez el, mert tényleg szeretem a barátnőm és le is tudnám vele élni az életem. Remélem kifog alakulni.
2015. nov. 7. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!