Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi történhetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett a húgommal, hogy így utálja a férfiakat, mit tegyek, mit tippeltek, mitől lehet az alábbi?

Figyelt kérdés

Az én szép, okos, barátságos, kedves természetű, sokak által kedvelt 29 éves húgomnak 3,5 éve nincs barátja.

Azelőtt volt neki több kapcsolata is, habár mindig elég decens volt, nem ugrált tudomásom szerint ágyról ágyra.

Amikor vége lett az utolsó kapcsolatának, számomra se világos módon, valaki fiúba sokáig bele volt esve, aki átverte. Helyette egy 16 éves gimnazistát választott.

Nem tudom, mennyire van köze ehhez az egésznek, de azóta elutasítja a szexuális kapcsolat minden formáját, állandóan azt hangoztatja, hogy gyűlöli a férfiakat, és legnagyobb részüket ki tudná nyírni, hogy minden rossz miattuk van, csak bántják az embert, és fél tőlük, és őt különben is mindenféle kapcsolattal hagyják békén.

Különben sikeres, munkájában is, művészetben is, fest és nagyon jól keres a képeivel, tökügyes, csinos, tényleg, akármikor lehetne neki pasija.

De nem akarja. Ilyenekbe zúg bele, pl: legutóbb egy papnövendékbe...vagy valakibe, aki kint van Angliában.

De ha elérhető közelségbe kerülnek, akkor csak azt nézi, hogy melyik miért lenne rossz neki, és a végén arra jut, hogy ez is csak olyan szemét férfi, mint a többi, és hagyják békén, és utálja őket.

Korábban nem volt ilyen.

Mit tehetnék, hogy segíthetnék neki, mert szerintem a szex nélküli élet elég furcsa, nem tudom elhinni, hogy valakinek elég, hogy eljár táncolni, festeni, hobbizgat, és nem érdekli a szex. Mi történhetett itt?



2015. dec. 13. 01:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, kérdező, hogy így elkapott a méreg, de gyűlölöm az ilyen férgeket, akik idejönnek és ahelyett hogy segítenének, hányavetien kárörvendenek, de majd visszakapják.
2015. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert némelyik férfi, mind perverz disznó!

F/60

2015. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Minden kedves és segítős szándékkal érkező válaszolónak köszönöm.


Valaki itt már elküldte előttem nagyon helyesen a fenébe azt az érzéketlen tuskót, aki a 2. oldal alján megnyilvánult, emberek, gondolkodjunk már, sok ember jön erre az oldalra kérdezni, tényleg azért, mert segítséget várnak! Így mutatjátok ki, mennyire empatikusak vagytok?

Valóban, hasonló elbánásban lesz részetek, előbb vagy utóbb az érzéketlenek is fognak olyan helyzetbe kerülni, amikor nekik lesz segítségre szükségük, és valóban megérdemlik, hogy őket is kigúnyolják, ahelyett hogy segítenének.


Nem tudom, kedves "operábajáró" (ez kedves!) válaszoló, de én is gondolkodtam már ilyenen.

Szánalmasnak találom, amikor egy ember attól érzi magát a potencia csúcsának, hogy arra hivatkozva hogy nem tud magán urakodni, szétalázza a másikat, de sajnos volt már ilyenre példa, olvastam már ilyenről.


Kedves utolsó válaszoló, ha nem is mind, de valóban a legtöbbje az.


Köszönöm a segítő válaszokat.

2015. dec. 14. 00:26
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem biztos, hogy erőszak, vagy akár csak bántalmazás történt. nem kizárt, de egyáltalán nem egyértelmű a leírtak alapján. én is ismerek olyat (ráadásul pasiban), aki egy nem jól (de nem is katasztrofálisan) sikerült kapcsolat után a munkára, művészetre koncentrált, abban teljesedett ki és a kapcsolatok teljesen háttérbe szorultak. mivel az átmeneti szex kapcsolatok sosem érdekelték, így érzelmek nélküli szexbe nem ment bele, kapcsolata meg ugye nem alakult ki, de ettől még boldog így is - és hallani sem akar róla, hogy neki segíteni akarjanak neki.

mondjuk ő nem utálja a nőket és a szexet sem, csak azt nem akarja, hogy ezzel mások cseszegessék, mert a magánügye. úgy gondolja, hogy most nem olyan a helyzet, hogy ez napirenden legyen, de ha találna egy olyan nőt, akivel meg van a közös hang, akkor hajlandó lenne egy kapcsolatra, csak nem tud ilyenről és nem is akar kétségbeesetten keresni, mert el van nélküle is. talán még tesz is lépéseket, csak nem veri nagy dobra (főleg a kudarcot), mert nem kér mások tanácsaiból, segítségéből és pláne a sajnálatukból.


szerintem a húgoddal is ilyesmi lehet és ha volnának körülötte normális pasik, akkor lehet, hogy egy idő után változna a véleménye is. de ki tudja. minden esetre szerintem túl sokat nem tehetsz érte azon kívül, hogy mellette állsz és támogatod, amiben tudod, tudatod vele, hogy rád számíthat, ha beszélni akar valamiről és nem piszkálod olyasmivel, amiről nagyon nem akar beszélni.

2015. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

En nem hiszem azt, hogy valaki, legyen az barmilyen elethelyzet, ne tudjon gatat szabni az izgalmi allapotanak. Egyszeruen nem is akar!

Az ilyesmihez meglatasom szerint mindenkepp nagyfoku egozimusra, erzelmmentessegre van szukseg, es valoszinuleg az illeto szociopata ha azt kepzeli magarol, hogy o ugymond fel van hatalmazva arra, hogy a masikat porra alazza, keres nekul. Az ilyeneket, el kene zarni, az emberiseg tobbi reszetol. Viszont.

Azert azt se felejtsuk el, vannak nok, akik kulon meg kerik a partneruket arra, hogy alazzak porra. Itt biztosan nem ez tortent, de biztosat senki nem tud, csak az illeto, akirol szo van a levelben. Addig, mig ki nem derul, minden feltetelezes, nem tobb talalgatasnal.

2015. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Semmi baja, igaza van!
2019. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!