Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jelentkezik a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jelentkezik a barátom, mintha eltűnt volna a föld színéről. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Két hete nem találkoztunk, ezért megbeszéltük, hogy ma délig ír, hogy neki hogy jó pontosan, de olyan 2-3 óra körül találkozunk majd. Se délben nem jött az sms, se azután, sem üzenet, semmi. Elég magának való, szóval sürgetni nem akartam, csak 5 óra körül írtam neki fb-n, hogyha van kedve találkozni, majd hívjon fel, mert nem biztos, hogy gépközelben leszek. Azóta hívtam 3x és küldtem smst, hogy nincs e baj, de semmi, nem vette fel vagy válaszolt. Sohasem csinált még ilyet.

2015. szept. 18. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs közös ismerősötök, akitől meg lehetne tudni, hogy nincs-e baja?
2015. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert elnyelte a föld. Volt ma Magyarországon földrengés amit a bevándorlók okoztak több bevándorló is beleesett és olyan messzire kihatott a rengés, hogy a barátod alatt is megnyílhatott a föld és elnyelte őt.
2015. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendkívül kicsi az esélye, hogy a barátod pont a mai napon olyan súlyosan megsérült volna, hogy nem tud neked írni a megbeszéltek ellenére. A legvalószínűbb lehetőség, hogy elfelejtett, vagy szándékosan nem jelentkezik, hogy később azt mondhassa, elfelejtette.
2015. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta megoldódott, haza kellett mennie (más városban lakunk), mert az édesanyja kórházba került. Bocsánatot is kért, hogy nem szólt előbb, de bevallotta, hogy teljesen kiment a fejéből, mert nyilván aggódott, amit meg is értek. Szóval nincs para, már az anyukája is jobban van : )


Az utolsó válaszolónál csak azt nem értem, hogy miért, melyik év melyik hónapjának melyik napján van statisztikailag a legnagyobb esély rá, hogy baleset éri az embert? Csak hogy felkészülhessek rá : D

2015. szept. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!