Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az gáz, ha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha mindig az egyszerűen öltözködő, nem szét sminkelt, lányokat néztem meg? A "plázacicákat" pedig kerülöm!

Figyelt kérdés
Valahogy az egyszerűen öltözködő, egyszerű lányok vonzottak. Azok a lányok, akik meg mindig a legdivatosabban, legyen az akár ruha, frizura, smink soha nem tudtam őket vonzónak találni. Egyértelmű, hogy azért megnézem őket, de soha nem tudnék velük kapcsolatot elképzelni. Számomra egy egyszerű lány mosolya is szebb tud lenni. :)
2015. dec. 6. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az olyan lányokat bro. :D Egyszerűen undorítónak találom őket+hozzájön a viselkedésük is. >,<
2015. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok.

Inkább az a gáz, aki csak a szétsminkelt plázacicákat nézi meg, és az egyszerű lányokat kerüli.

2015. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt tudom értékelni ;)


21/F

2015. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt jó hallani :)
2015. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Ki nem sz..rja le úgy őszintén, hogy te kit nézel meg? MAGÁNÜGY!


Inkább az a gáz, ahogy ezt a kérdést ide kiírtad!


Milyen választ vársz erre?: Igen, gáz. Nem, nem gáz!

És? Most ezekkel a válaszokkal mit fogsz kezdeni?

2015. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elég taszítóak.
2015. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De jó ezt hallani :)

21/L (nem pláza cica :) )

2015. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem meg sose vesznek észre....
2015. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Caerus ***** válasza:
Annyira egyértelmű, hogy privát levelekben bízva tetted fel a kérdést. Világon nincs senki aki szerint ez gáz lenne.
2015. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Már csak több ilyen pasas kéne :D
2015. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!