Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az "aki nekem tetszik, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "aki nekem tetszik, annak én nem jövök be, akinek én tetszem, az nekem nem jön be"-állapot milyen korban szokott megszűnni? Mi van, ha valakinél soha nem szűnik meg, és egyszerűen nem tud olyan társat találni, akivel boldog?

Figyelt kérdés
Hogy van az, hogy tizen- és huszonéves korban szinte mindenki ettől szenved (pár szerencséstől eltekintve), aztán később mindenkinek lesz párja? Ez mit jelent? Hirtelen mindenki érettebb lesz, vagy az emberek eddigre már kompromisszumokat kötnek és lejjebb adják az elvárásaikat? Mi van, ha valaki sose talál olyan társat, aki tényleg bejön neki, mert nincs szerencséje az ilyeneknél? Én 23 éves vagyok, és még sosem volt ilyen lány az életemben. Eddig jellemzően csak a nyálamat csorgattam, meg volt olyan, hogy belementem olyanba, amit nem is igazán akartam, és ehhez mérten nem is mélyült el. Lesz valaha olyan nőm, amilyet akarok? Nincsenek hű, de nagy igényeim, csak úgy általában úgy látom, nem érdeklem a nőket. Ez csak mostanában kezd valamelyest megváltozni, és leginkább a fiatalabbak körében látom. De még így is félek, hogy nem fogok olyat találni, akivel elégedett leszek. Hogy oldják ezt meg az emberek? Mi van, ha valakinek egyszerűen nem jut olyan, aki igazán tetszik neki?
2015. aug. 24. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose szűnik meg, de a nagy számok törvénye alapján idővel előfordulhat, hogy pont egymás keresitek valakivel. És ha az elszúródik, akkor kezdődik elölről...
2015. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell törekedni arra, hogy nagyobb számú jelentkezőnél legyen sikeres az ember. Könnyebb választani.
2015. aug. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Több helyen tévedsz a megállapításaidnál.

Egyáltalán nem lesz később mindenkinek párja,ez nem igaz.Nagyon sok férfinak később sem jut semmi,és senki mást nem érdekel,ebben biztos lehetsz.

Akkor az van,hogy megszívta az illető.Nem lehet ezzel mit csinálni,el kell fogadni...

Én is ide tartozom,senki nem jut egyetlen nő sem,de nem az én igényeim miatt,hanem a nők igényei miatt...

24/F

2015. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30 alatt ne panaszkodjatok, apám is 30 évesen nősült, és most még jobban kitolódott a családalapítás, mert nehezebb lett stabil alapokat létrehozni, persze szerencsések vannak (meg felelőtlenek is, akiket nem érdekel, ki tartja el a porontyaikat). Én a 20-as éveim nagy részében nem is tudtam társkeresésre koncentrálni, mert lefoglalt, hogy tanultam és munkahelyről munkahelyre vándoroltam (cégek részéről gazdasági okokból...) és sokszor kellett mindent előlről kezdeni (kb. 2 éve éreztem azt, hogy ez elkezdett megváltozni, és megnyugodhatok ezzel kapcsolatban, de csak mostanra ért be igazán a dolog).
2015. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
# 4: 30 még eléggé minimum! Az én ismerőseim körében sokan csak 30 felett találták meg a társukat és alapítottak családot. De mindenki "elkelt", még azok is, akikről tényleg senki nem gondolta volna!
2015. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5.) Szerintem se kell kétségbe esni, azért írtam amúgy apámat is példaként, aki most ment nyugdíjba amúgy (anyám az egyetlen nő, akivel házasodott, és még egy éve sem ismerték egymást az esküvőjük napján, szóval elég gyorsan döntöttek). De itt huszonpárévesek is úgy nyafognak, mint hogyha már 40 évesek elmúltak volna sikertelenül. :-)
2015. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak azért nyafogunk, mert mindannyian szeretnénk olyan társat, amilyenre vágyunk, és sokunknak ezt nehéz elérni. Egyébként én sem értek egyet a #3-assal, hisz alig idősebb nálam. Olyanok véleménye érdekelne, akik már túl vannak ezen az időszakon, és visszamenőlegesen látják, hogy ez hogy működik.
2015. aug. 24. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Semmi gond,nem kell sem elhinni,sem egyetérteni velem,más a véleményünk a dologról és ennyi.

Ettől függetlenül majd pár év múlva is megírom majd ide ugyanezt,hátha látjátok majd akkor is.Ennyi. :)

24/F

2015. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod, előbb magadban kell rendet tenni, ki vagy, mit akarsz, és ne másoktól tedd függővé a boldogságod, mert senki más nem tudja úgy, mint te.

Egyébként nem lesz mindenkinek párja, van, aki nem is akar, van, aki túl sokat akar, van, aki később sincs rendben önmagával, van, aki káros szenvedélyek rabjává válik, van, aki megalkuszik, de nem lesz igazán boldog, csak ki akarta pipálni a családalapítást a bakancslistáján, vannak kapcsolatfüggők, és vannak, akik félnek egyedül lenni...

Egyik unokatestvérem nemsokára szül, jóval elmúlt 30 éves, mikor összejött a mostani férjével (tavaly házasodtak), ráadásul eléggé bigott vallásos.

Ismerek egy kántort, aki sokáig volt magányos, randizgatott ugyan, de nem sok nő tudta tolerálni az ő furcsa stílusát és hozzáállását, aztán összejött a templomából egy egyedülálló anyukával, akinek akkor már volt 5 vagy 6 gyereke, most már közös gyerekük is van, szóval készen kapott egy nagy családot az úriember, és még bővítette, de persze ehhez az kellett, hogy ne zárkózzon el ettől, és ne ragaszkodjon gyermektelen nőhöz. Jól megvannak együtt.

2015. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!