Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ha ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha ismerkedésnél kiderül hogy átlagon felüli életmódom van, egyszerűen levakarhatatlanok lesznek a nők?

Figyelt kérdés

Lehet ez szórakozóhelyen, társkeresőn, vagy bárhol, ha az élet úgy hozza.

A beszélgetés elején kicsit tartozkodóbbak de mikor pl végigmérnek alaposabban közelebbről a ruhát, cipőt, órát már elkezd megváltozni a hozzáállásuk.

Esetleg ha szóbajön hogy mivel jöttél és ő mondja hogy a barátnője hozta én meg mondom kocsival, és erre kérdi hogy elviszem-e haza, csak azt mondom hogy igen.

De mikor meglátja az autót, onnantól már teljesen más lesz az esetek többségében a szituáció.

Társkeresőn volt nemrég, hogy ismerkedtem egy nővel, kérte hogy csináljak már egy azonnali képet.

A rafináltabb nők szokták kérni ha valami jó életkörülményeket szagolnak és erről megakarnak bizonyosodni, mert egy otthon készült azonnali képet nem lehet photoshoppolni.

Épp madridban voltam a belvárosban az egyik kávézóban, küldtem neki egy képet hogy ott kávézok, és láss csodát, az addig alig írni akaró hölgyemény mindjárt ódákat kezdett zengeni milyen fantasztikus pasi vagyok, csak rám várt egész életében.



#miértgondolkodnakígyanők
2015. szept. 27. 19:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Most akkor nőkről van szó vagy ribikről? Pontosítsunk, kérem!


ribik 1 - 0 nők


Kérem, tegyék meg tipszmikszeiket!

2015. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
ez kész :D mert kisapám a nők 100% a a pénzre megy azért
2015. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
trollszagot érzek
2015. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Mert nőből vannak, tehát a pénz az egyik legfontosabb szempontjuk.
2015. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Köszi, épp egy aranyos kis mesét kerestem amit fel tudok olvasni a keresztfiamnak, akire most én vigyázok. Ez pont megteszi :)
2015. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%

És akkor mi van.

Egy nőt meg akar szerezni tucatnyi pasi, és ők ezt kihasználják.

Ezért is dolgoztál, vagy nem?

2015. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
27%
Látod, innen tudhatod, ki a felszínes, és ki nem. Én max. megkérdezném, hogy mit érdemes megnézni arrafelé, mert ha van lehetőségem, szívesen utazok, akár egyedül is.
2015. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

Ne áruld el, hogy tehetős vagy.


Mikor megismertem a barátomat neki alig volt egy fillérje. Az első alkalomkor, hogy elmentünk valahova, magának alig tudod fizetni, nemhogy nekem. Arra is az anyja adott 3000 ft-ot a kajapénzből. Nekem, mint kis szerelmes, nem kezdett el kattogni az agyam a pénzen, csak azt éreztem, hogy nagyon jól érzem magam és hogy ez a fiú maga a tökély.

Később kiderült, hogy kicsinek ő is tehetős volt, csak az édesapja elhunyt és az anyja egyedül kellett, hogy nevelje. Így lett szegény.


Aztán később elmondta, hogy apai részről maradt rá egy lakás és ha nagy lesz majd oda fog költözni.


Most nyáron pedig "felfedezték" és mivel nagyon jóba lett egy két emberrel egy forgatásról olyan állása van ahol egy napra 20 ezer a bér. Persze még egyetemre jár, de néha 1-2 nap elmegy dolgozni.


Lehet ez az én szerencsém. Mivel nem érdekelt a pénz, mert eleve nagyon lelkis vagyok és olyannal nem tudnék együtt lenni akit nem szeretek igazán, ezért a sors most megadta a barátomnak és ez által nekem is a tehetősséget.


Amúgy nem csak a nőknek, hanem eleve minden embernek imponál a jólét. Egy nő is lehet tehetős.

De akinél ezt tapasztalod, hogy hirtelen megkedvel azzal ne is törődj.

A legjobb módszer ha letagadod amid van addig amíg nem vagy biztos benne.

2015. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
azt ne mondjátok hogy nem troll. ilyen kérdést nem tesz fel senki, max provokációnak. mondom ezt férfiként.
2015. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Azért mert én személy szerint ezzel a problémával szembesülök állandóan, azért írtam ki ezt a kérdést.

De viszont ha téged ez valamilyen szinten zavar, hogy társkeresési problémák rovatba valaki a társkeresés nehézségéről ír, és kéri mások tapasztalatát, vagy véleményét, akkor nem is tudom miért írtál ide.

2015. szept. 27. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!