Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ha ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha ismerkedésnél kiderül hogy átlagon felüli életmódom van, egyszerűen levakarhatatlanok lesznek a nők?

Figyelt kérdés

Lehet ez szórakozóhelyen, társkeresőn, vagy bárhol, ha az élet úgy hozza.

A beszélgetés elején kicsit tartozkodóbbak de mikor pl végigmérnek alaposabban közelebbről a ruhát, cipőt, órát már elkezd megváltozni a hozzáállásuk.

Esetleg ha szóbajön hogy mivel jöttél és ő mondja hogy a barátnője hozta én meg mondom kocsival, és erre kérdi hogy elviszem-e haza, csak azt mondom hogy igen.

De mikor meglátja az autót, onnantól már teljesen más lesz az esetek többségében a szituáció.

Társkeresőn volt nemrég, hogy ismerkedtem egy nővel, kérte hogy csináljak már egy azonnali képet.

A rafináltabb nők szokták kérni ha valami jó életkörülményeket szagolnak és erről megakarnak bizonyosodni, mert egy otthon készült azonnali képet nem lehet photoshoppolni.

Épp madridban voltam a belvárosban az egyik kávézóban, küldtem neki egy képet hogy ott kávézok, és láss csodát, az addig alig írni akaró hölgyemény mindjárt ódákat kezdett zengeni milyen fantasztikus pasi vagyok, csak rám várt egész életében.



#miértgondolkodnakígyanők
2015. szept. 27. 19:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, kérdező, minden bizonnyal nem állnál szóba egy hozzám hasonló átlagos nővel, mert engem nem érdekelnek az autók, az órádról nem tudnám megmondani hogy a kínaiban vetted-e vagy valami márkás vacak (én még órát sem hordok)utazni viszont sokat utaztam, én is tudnék felölteni képeket egy kávézóból Tel Avivból, Londonból, Rómából.

Ezért nem érdekelne annyira hogy te éppen most vagy Madridban, én meg mondjuk 2 éve voltam Rómában.

Csak én nem vagyok cicababa, van rajtam egy kis plusz súly, az arcom kedves de nem szép. Viszont nálam lehet ott elbuknál amikor beszélgetni kezdünk, ha nincsenek mélyebb gondolataid.

Mindezt feltételes módban írtam, van párom hála istennek, csak kivagyok már az ilyen pasik rinyálásáról akik általánosítanak és minden nőről mondanak ítéletet mert ők maguk képtelenek normális körökben nézelődni.

De te hajtsál csak nyugodtan a cicababákra és keseregj azon, hogy csak a pénzed kell.

2015. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%

Nincs olyan szókapcsolat, hogy "de viszont", és a kérdésben inkább az "életvitel" szót lett volna előnyösebb használni.

Amúgy igen, nyilván vannak ilyen nők... Én ismerek olyan férfiakat is, akik képtelenek lennének összejönni olyan nővel, aki jobban keres náluk, mert sérülne tőle a büszkeségük.

Jelenleg még fut bennünk az a program, amit a szüleinktől, nagyszüleinktől láttunk: hogy a férfi hozza haza a pénzt, a nő pedig körülugrálja a férfit, de szerintem pár generáció múlva kikopik a dolog.

Egyébként meg (ha tényleg igaz a kérdés ;) )nem hogy örülnél a dolognak... Feltűnik ezen az oldalon időnként olyan pasi is, aki állítja, hogy jó jövedelme van, de a nők még így is elküldik, ha megkörnyékezi őket, az pl szívesen cserélne veled...

2015. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a francba jött rá a képből,hogy Madridban vagy?A Bernabeu volt a háttérben vagy Ronaldo ült a szomszéd asztalnál?
2015. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A spanyol nyelvű hírdetőtábla ami a kávéző előtt volt és néhány fogyasztási termék ára volt feltűntetve, véletlenül belelógott a képbe.
2015. szept. 27. 20:23
 15/27 anonim ***** válasza:
86%
Azt is kérdezhetted volna, hogy miért mindig olyan értékrendű nőket vonzasz/választasz, ami tőled távol áll? Távol áll? Mert ha neked is pénz motivált az életed, akkor ez miért is probléma?
2015. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát figyelj, nem kell az ilyesmit hangoztatni. Az én családomnak pl. nagy vagyona van, rengeteg értéktárgy, festmények, ház, lakás, nyaraló stb. + egy csomó befektetett pénz van a birtokunkban, de ezt a közeli ismerősökön kívül senki sem tudja rólunk. Teljesen átlagosan öltözködöm, bkv-val járok, ilyen őskövület telefonom van, ami tényleg csak telefonálásra használható, szóval látszatra senki meg nem mondaná, az anyagi helyzetem, és így is vannak lányok, akik szívesen összejönnek velem, ráadásul értelmes, rendes , kedves lányok. Ha folyamatosan csak a vagyonommal villognék, lehet hogy még többel összejöhetnék, de azok valószínűleg sokkal felszínesebbek lennének, azt pedig nem szeretném.
2015. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%

Varjal, azert mert gazdag vagy, o nem lesz gazdagabb.. Szoval fizesse mindenki a sajatjat alapon menjetek mindenhova. Ne vidd haza. Van kocsija vagy bkk berlete nem? Rohannod kell dolgozni. Tudod.

Setaljatok sokat. Vegyel vmi kenyelmes hegymaszo bakancsot, h ne fajjon a labad. A cipo mindenkinem sajat akarataval megegyezo valasztas. Arrol nem tehetsz, ha tusarkuban kenyelmes neki...


Szoval soha, de soha ne kolts senkire. Igy morzsolodnak le a penzhajhaszok.

Ezeket onallo dolgozo parkapcsolatban elo felnott nokent irom Neked.

2015. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
40%

Emberek, elképesztő mennyire ostobák vagytok...

Nem veszitek észre, hogy csak trollkodik a kérdező és az egész sztori egy nagy gőzölgő kupac kamu, amivel csak a feszültséget akarja generálni? Az eszem megáll, hány évesek vagytok? Csak azért kérdem, mert 11 éven felül már illene megkülönböztetni egy kamu kérdést egy rendestől.


Nyugodjatok meg, helyettetek is szégyellem magam.

2015. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
36%
na mit mondtam XD
2015. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező!


Nőként mondom, h a 16-os hozzáállása nagyon szimpatikus, példa értékú. Van mit tanulnod. De te csak villogjál madridi kávézóval, csicsa órával, nagy autóval aztán meg ámuldozz, h jéééé, hát velem csak olyanok ismerkednek, akiket csak a felszín érdekel.


Mér' kérdező, téged érdekelne egy olyan csaj, aki nem öltözik divatosan, mert nincs rá, nem jár drága helyekre, nem oylan világlátott, mint te? Kétlem. unalmasnak, szürke kisegérnek tartanád.


Jól mondja a nagymamám (90 éves): suba subához, guba gubához.

2015. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!