Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ha ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha ismerkedésnél kiderül hogy átlagon felüli életmódom van, egyszerűen levakarhatatlanok lesznek a nők?

Figyelt kérdés

Lehet ez szórakozóhelyen, társkeresőn, vagy bárhol, ha az élet úgy hozza.

A beszélgetés elején kicsit tartozkodóbbak de mikor pl végigmérnek alaposabban közelebbről a ruhát, cipőt, órát már elkezd megváltozni a hozzáállásuk.

Esetleg ha szóbajön hogy mivel jöttél és ő mondja hogy a barátnője hozta én meg mondom kocsival, és erre kérdi hogy elviszem-e haza, csak azt mondom hogy igen.

De mikor meglátja az autót, onnantól már teljesen más lesz az esetek többségében a szituáció.

Társkeresőn volt nemrég, hogy ismerkedtem egy nővel, kérte hogy csináljak már egy azonnali képet.

A rafináltabb nők szokták kérni ha valami jó életkörülményeket szagolnak és erről megakarnak bizonyosodni, mert egy otthon készült azonnali képet nem lehet photoshoppolni.

Épp madridban voltam a belvárosban az egyik kávézóban, küldtem neki egy képet hogy ott kávézok, és láss csodát, az addig alig írni akaró hölgyemény mindjárt ódákat kezdett zengeni milyen fantasztikus pasi vagyok, csak rám várt egész életében.



#miértgondolkodnakígyanők
2015. szept. 27. 19:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%

...nekem pl. nincsenek drága cuccaim, drága nyaralásokra sem telik, én csak egy csinos alakú, átlagos arcú, értelmes, egyenes jellemű, korrekt csaj vagyok és bármiben fogadok, h a sok sminkelt, csillivilli butikos cuccokban flangáló szolis csaj között akkor sem vennél észre, ha hasra esnél bennem és ez így van jól.

Én sem nézem meg a nagyon menő pasikat, nem vagyunk egymáshoz valók, teljesen más körökben ismerkedtem.

2015. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

Minden nő a pénzre megy de ha nem is az összes egy tekintélyes százalék igen.

De semmi konkrétat nem írsz, amiből rá lehetne jönni hogy mennyire magas az életszínvonalad. Milyen nőkkel ismerkedsz?, hány éves vagy? Ők milyen élet színvonalon élnek?

Az hogy elmész Madridba pár napra még az én szótáramban nem jelenti a milliókat. A lakás berendezései is egy relatív tény, nekünk is van 1 millás nappalink de nem lakunk a Rózsadombon. Nálad 3 opció lehetséges :

1. Troll vagy aki vasárnap este evvel szórakozik

2. Nagyon szegény nőkkel hoz össze a sors akik 10 körömmel keresnek gazdag férfit.

3. Egyszerűen csak dicsekedni jöttél ide meg ha nehezen hiszem el hogy amit írsz igaz.


Megismerkedtem olyan férfival akinek 50 milliós lakása volt és még ennél is több pénze és mégis mást választottam. Ő kapart értem 10 körömmel de én mást választottam. Egyetlen pillanatig nem néztem mennyi pénze van, milyen lakásban él,milyen autója van. Amikor vásárolni járt fél milliót hagyott az üzletekben..

2015. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
25%

Had kérdezzem meg tőletek ti véglények, ha ez a kérdés komoly, akkor mi az a kulcsszó ott a szöveg alatt?

De sebaj, pontozzatok le és szopjátok le a troll faszát továbbra is, aki lefogadom jót röhög a ti ostobaságotok a lepukkant, másfél szobás lakásában.

2015. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

+ kiegészíteném , előző vagyok...

Szerintem nagyon szegény nőkhöz van szerencséd akikben felcsillantott a reményt. De egy jobb anyagi helyzetű nő nem fog hasra esni mind attól amit fentebb leírsz. Az én helyzetemben mit tettek volna ezek a nők? Másnap esküvőt szerveztek volna az 50 milliós lakás hallatán?! Hozzáteszem az adott pasi ha igent mondtam volna másnap elvett volna feleségül. De mást választottam viszont nem bántam meg egy percig sem. Tényleg kiváncsi vagyok milyen körülmények között élsz , hány éves vagy ha ennyire teperték a nők érted.

2015. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy kamu. Tudod, mi a baj? Hogy ha így van, akkor véletlenül beletrafált pár dologba.


Engem pl. értettek már félre csak az utazásaimon készült fotóim alapján. Én nem utazok gyakran, de akkor kihasználok minden időt maximálisan, nem kímélve a tagjaimat, és nem érdekel a fájdalom, amit a rengeteg mászkálás miatt gyűjtök be olyankor, de fotózok ezerrel, és jó képeket, nem ügyetlen szelfiket, nincs profi gépem, nem is a legolcsóbb vacak, viszont jól ki tudom használni a lehetőségeit. Viszont volt, aki a fotóimat megnézve azt gondolta, hogy én dőzsölök a jóban, pedig állítom, akkor rosszabbul álltam, mint az, aki megítélt. Viszont szeretek utazni, és ha akad egy pici lehetőség is, én fogom a hátizsákot és a videóra is képes fotómasinámat, és egy napra is megyek. Ezt az ismerőseim nagy többsége nem csinálná utánam, így rendszeresen leesik az álluk, amikor erről mesélek, ők már attól elfáradnak, hogy meghallják az útiterveimet.

Illetve volt olyan ismerősöm, akinek tényleg jól ment, nagyon jó fizetés, rendszeres utazgatások, luxusnak számító körülmények, és teljesen természetesnek gondolta, hogy az ő életmódja az átlag, normál életmód, nem látott magánál lejjebb, és még dicsekvően is beszélt erről, én, aki akkoriban bruttó 621Ft-os órabérért dolgoztam, nagyon aprónak éreztem magam, amikor mesélt az embereknek és én is hallottam. Egy akkori kollégám volt.

Főiskolás éveimben meg volt egy olyan sráccal randim, aki a menőnek számító autójával akart villogni, engem meg hidegen hagyott az autója, maga a srác nagyon sekélyes volt, nem volt közös témánk.

2015. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Viszont tudom, hogy vannak olyan nők, akiket elvakít a látszat, mint azt, aki engem a fotóim alapján rossz képet alkotott rólam. Nálam is ezért próbálkoztak be azzal a menő verdával, de nem jött be, szegény srác arra számított, hogy minden csaj üresfejű liba és az autója majd randizik helyette, nálam nem talált, de biztos talált olyat, akinél sikerült ez a módszer, különben BKV-val jött volna. :-)
2015. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos remek taptalaj ez a kerdes a "mindennoegypenzehesribi" pasiknak.

Mind azon altal biztos van olyan ferfi...kb egy a milliobol aki ezeket igy problemanak erzi.

Bar en nem lattam meg egyet sem ez is teny.

Meg az is hogy nem ismerkedem gazdag vagy jomodu ferfiakkal. Mert minek? Engem ne vegyen meg kilora nem ez a vagyam.

Amugy meg nem tudom hogy azok a ferfiak akik olyan mocskosul jol elnek hol vennenek mar eszre egy atlagos csinos intelligens not? Sehol. Masok az elvarasaik. Amiket egy atlag normalis csaj vagy nem tud vagy nem akar teljesiteni.

Azt meg hozzatennem hogy altalaban azok a gazdag ferfiak akiket en lattam eddig egytol egyig nagykepu bekepzelt bunkok voltak. Na most ezekkel mit kezdjek? Francnak sincs ilyen szemelyiseg jegyekkel rendelkezo partnerre szuksege.

2015. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!