Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két nő közül egyik sem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő közül egyik sem az igazi? Vagy mindkettő éppen az?

Figyelt kérdés
Abban a cseppet sem kellemes helyzetben vagyok, hogy nem tudom eldönteni, mit tegyek. Van egy lány, ő 23 éves, tök jól elvagyunk, rég éreztem ilyen jól magam lánnyal, már felvetődött köztünk a kapcsolat is, vele a probléma, hogy messze lakik, így a találkák kicsit nehezebben kivitelezhetőek, de eszméletlen szép, bár ő teltebb, ami annyira nem tetszik. Továbbá van egy másik hölgyemény, ő 32, vonzó, vicces, nagyon szép, az alakja is első osztályú, viszont ő már régi ismerős. Egy helyre is járunk szabadidőnkben (család barátja, átjár, bár én már külön élek, de szoktam ott lenni, gyakran összefutunk) szóval egy esetleges kosarazás után ez elég kínos lenne, plusz oda lenne egy kellemes baráti viszony is... Vele viszont nem is tudom, mintha mindketten direkt próbálnánk tartani a távolságot, bár nem értem én sem miért, mert tényleg tetszik. Valaki volt már hasonló cipőben, vagy mit tenne hasonló helyzetben?

2015. dec. 1. 03:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Hopp, az kimaradt, hogy én 29 vagyok. :)
2015. dec. 1. 03:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a második nőt választanám,róla bővebben írsz,és úgytűnik ő jobban megfogott.Szerintem ne félj a kikosarazástól.
2015. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első tippem az lenne egyik sem az akiben megtaláltad amit keresel. Talán csak túlságosan keresed, és aki nagyon látni szeretne valamit, az néha akkor is látja azt ha az nincs ott. Az első lány leírásod alapján annyira nem tetszik neked, csak bírod, a második pedig lehet jobb ha a barátod marad. Ugyanakkor mindegyikből alakulhat szerelem, kicsit olvadj bele a jelenbe e téren. idővel jobban átlátod majd a dolgokat.

Én is voltam hasonlóképp, aztán jött egy harmadik, ami gondolkodás nélkül ragadott el. :) Sokat agyalok rajta mi lett volna ha, még úgy is hogy közben jól megvagyunk még.

2015. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy ez a két csaj létezik széles e világon? Nekem közel 50 kapcsolatomba, egy elrontott házasságba, és 40 évembe került, mire megtaláltam azt a nőt, akiért érdemes élni.
2015. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másikat ne válaszd, mert akkor tényleg oda lenne egy baráti viszony, az első pedig igazából nem tetszik neked, hiába lehet jól elbeszélgetni vele, mert kövérkés. Keress tovább, illetve ne keressél, mert akkor nem találsz, az élet majd hoz valakit, aki tényleg megfelelő lesz.
2015. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!