Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény lány lehet szép?

Figyelt kérdés
Ha szèp vonásai vannak, de nagyon rossz az anyagi helyzete, és alig van ruhája, ékszerekre abszolút nem tud költeni, kozmetikumokból is csak a legalapabbra
2015. nov. 29. 21:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hogy ne lehetne szép?:) az ilyen lányokat jobban értékelik, mint akinek van pénze.
2015. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem a ruha tesz széppé. Az arc a lényeg.
2015. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha gondoskodó vagy és kedves, akkor számomra már is szép vagy...
2015. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legszebb lányok szerintem. legalább akkor tényleg a valós szépségét látod. Nekem jobban tetszenek mint az agyon sminkelt nők.
2015. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Természetesen, amúgy is a szolid smink előnyösebb szerintem. Na meg nem a ruhán van a lényeg, sosem érdekelt az ékszer meg h a legújabb márkás ruha van-e valakin. Aki ezt nézi az felszínes, nem hiszem h érdemes foglalkozni az ilyen emberekkel..
2015. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetnek szépek, hogyne lehetnének. De ne dicsőítsük már őket ennyire, a szegénység nem párosul azonnal csupa jó tulajdonsággal, az általam ismert szép szegény lány például egy kirafinált, ugyanakkor halálosan irigy, megkeseredett r banc.
2015. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányokra jobban fel szoktam figyelni.Ránézek,kis csóró,viszont szép,látom benne a lehetőséget.

Viszont ha meglátok egy plázacicát,akkor a máris hiányosságokra figyelek fel...

2015. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon buta kérdés. egy szép nő az olcsó cuccokban is szép, ha ízlésesen van felöltözve, ékszer pedig pláne nem kell a szépséghez.
2015. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
persze,ha valamennyire azért divatosan öltözködik és ápolt
2015. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szépség és a szegénység, 2 különálló dolog. Sőt! Szerintem normális is. nem mint azok a lerongyolódott csatakancák, akik a plázákban riszálják magukat, és agyba-főbe költekeznek, mert megtehetik.

Nincs értelme a kérdésnek.

2015. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!