Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Frusztrál a magasságom pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrál a magasságom pár keresésnél, Szerintetek is sok a 198 cm magasság?

Figyelt kérdés
28 F

2015. nov. 28. 20:32
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
46%
Imádom a magas férfiakat :) Bár a külső nálam másodlagos.
2015. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Alacsony nő vagyok és volt már majdnem ekkora pasim is, persze van, akinek sok, de biztosan találsz olyat, akit nem fog zavarni.


Egyébként néhány hete az egyik bevásárlóközpontban, ahova járni szokott a család, láttam egy extrém magas párt (soha nem láttam őket azelőtt, szóval nem a rendszeres vásárlóközönséghez tartoztak), de a nő is nagyon magas volt és a férfi is (biztos vagyok benne, hogy nálad is magasabb). Szerintem ők mindenkinek feltűntek. :-)

2015. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy butaság. Nekem mindig magas barátaim voltak, 185 cm fölött, és én 164 cm vagyok. Szívesen ismerkednék magas sráccal, ha egyébként szimpatikus, ez egyáltalán nem hátrány. Illetve nálam talán akkor, ha erősebb, mackós testalkattal párosul.
2015. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%

Én nőként mindig a magas férfiakat preferáltam, a párom 201 cm. :)

Tudod, anno engem is frusztrált, mert 180 cm magas vagyok kb. 14 éves koromtól és gyerekként környezetemben nem volt nálam magasabb, a barátaim (fiúk-lányok) mind alacsonyabbak voltak, kilógtam mindenhonnan, és ez eléggé determinálta a kamaszszerelmeket is.. De egyrészt rájöttem, hogy a magasságomon nem tudok változtatni, másrészt felfedeztem sok előnyét, a tömegből való kilátástól kezdve a magas polcok elérésén át a hosszú lábakig..

Mindig olyan férfiakkal ismerkedtem, akik magasabbak voltak nálam, és soha egyikük nem mondta, hogy gondjuk lenne a pártalálással csak emiatt.. Pedig 180 centitől 205-ig volt mindenféle. Szerintem ez az alacsony fiúknak nehezebb.

Az utóbbi időben pedig elég sok magas nőt látok (ismerek személyesen nálam magasabbat is), mellettük pedig még magasabb férfiakat, szóval.. Ez ne frusztráljon. :) 22/N

2015. nov. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ. Nekem sok lenne a 198 centi, mert csak 158 vagyok, az már borzasztó nagy különbség. Ellenben egy 175 centis lánynál (manapság egy magas lány nem fehér holló, sőt) nem lenne az.

Egyébként is, amin nem tudsz változtatni, azon feleslegesen aggódsz. És húzd ki magad mindig, egy görnyedt férfi nem szép férfi!

2015. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
46%

Én 151cm magas vagyok, a legmagasabb pasi, akivel együtt voltam, 192cm magas volt, egyikünket sem zavart, az sem, hogy mások mit szólnak hozzá. Sőt, nekem kimondottan tetszett mindig, hogy egy magas férfi mennyi mindenben tud segíteni, amihez nekem létra kell.


A szélsőségesebb régiókba tartozó magasságú embereknek nehezebb a dolguk, mint akik közelebb vannak az átlag magassághoz, de nem lehetetlen, szóval nem kell aggódnod (azt mondjuk nem tudom, ehhez milyen testalkattal rendelkezel, mert nem mindegy, hogy szélsőséges az is - tehát pl. nagyon sovány vagy nagyon kövér -, vagy arányos). Szerintem egyébként jobban kell aggódnod amiatt, hogy bevered a fejed a BKV járatain valamibe, és hogy ezek miatt ne járj görbén.

2015. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
63%

Szia Kérdező!


Én 164cm vagyok, és nemrég ért véget a kapcsolatom egy 194cm-s sráccal. A probléma pedig egyáltalán nem a 30cm különbség volt! Épp ellenkezőleg: nekem tetszett a testalkata, ráadásul stílusosan is öltözködött, nem volt a külsejével semmi probléma. A belsővel viszont annál inkább. Olyan szintű gátlásokai voltak a magassága miatt, ami egy idő után kimondottan frusztráló volt. Hiába próbáltam folymatosan biztosítani róla, hogy nekem ő így tökéletes, elégedetlenkedett és bizalmatlan volt minden szavammal kapcsolatban ami ezt a témát érintette. Nem ez volt a szakító ok, nyilván ez még a kezelhető problémák kategóriába tartozik, de nem volt épp attraktív ahogy folyamatosan ápolgatni kellett az önértékelését. Hosszútávon azért ez fárasztó...

Amit ezzel mondani szerettem volna, hogy nem számít hány centi vagy, amíg önbizalommal tudod viselni a magasságod! Nézz rá adottságként, férfiasságod megerősítéseként! Ha elégedett leszel önmagaddal, az kisugárzik majd belőled, és másoknak sem lesz problémája ezzel!

Sok sikert! :)

2015. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
45%

OMG!


180 -as nőként simán! !!!

Van tyúk vagyok hozzád...de engem az frusztrált hogy nálam kisebbek nyomulnak...ész nélkül. ..

2015. nov. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Bud Spencer magas pasi, a felesége meg kicsi nő.

Ha egy alacsony nő összejön egy magas férfival, az nem feltétlenül azért van, mert célzottan ezekre hajt, csak így jön össze. Én apám magasságától (170) fölfelé senkit nem zárok ki. Az, hogy volt kimondottan magas párom, csak azért volt, mert vele volt meg az összhang. Az, hogy most pont egy szintén magas (nem tudom, pontosan mekkora, nem járok mérőszalaggal) férfi vonz leginkább, ebben sem a magassága a döntő, hanem hogy jól kijövünk és olyan hatással van rám az egész személyisége és a hozzám való hozzáállása, mint senki más. Lehetne alacsonyabb is. Apámnál alacsonyabbakat csak azért zárom ki, mert gyereknek érzem magam mellettük.

2015. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj megszeret,akkor kit érdekel?163 centis vagyok és volt 195 centis és 2 méteres pasim egyaránt.Amikor megszerettem őket,annyira nem zavart.Az ágyban egy magasak vagyunk,padon ülve is át lehet vészelni a dolgot.Mindent meg lehet oldani.Örülj annak,hogy nem törpe vagy,aki betegség miatt még az 1 métert sem üti meg és az a csoda,ha a 40 éves kort megéli.
2016. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!