Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Frusztrál a magasságom pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrál a magasságom pár keresésnél, Szerintetek is sok a 198 cm magasság?

Figyelt kérdés
28 F

2015. nov. 28. 20:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
26%
Jól látod a nőknek semmi sem jó.
2015. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes.
2015. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
10 igazad van! de ezt már párszor kiveséztük itt ! akkor én mit szóljak a 157 cm mel? ha egy 170 cm paceknak nem adnak esélyt? a magassága miatt?...
2015. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
20:48 értem amit írsz de az a lánynak kb kényszerhelyzet és ha alacsonyabb lenne lehet mást választana mert több lehetősége lenne
2015. nov. 28. 20:52
 15/30 A kérdező kommentje:
Válaszul annak aki azt írta hogy a személyiségemmel van a gond hogy ismerné meg a lány a személyiségemet ha még néhány szót sem váltottam vele?
2015. nov. 28. 20:57
 16/30 anonim ***** válasza:
11%
Igen csak az a helyzet, hogy amíg te a magasságod miatt 30-ból jó ha 5 elutasítást kapsz (azt is csak azért, mert az illetőnek nagyon kevés az önbizalma) addig egy 170 centis pasi jó ha 1-2 -vel tud valamilyen szintű kapcsolatot kialakítani és az sem biztos, hogy sokáig tart. De ami a legfontosabb -és pont emiatt nincs okod aggodalomra -hogy nagyon sok nő azért nem akar alacsony pasit, mert szégyellné a barátnők/kollégák/emberek előtt, ezzel szemben manapság nagyon divatos kifejezetten magas fickókkal pózolni, ráadásul ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor meg nincs is miről beszélni.
2015. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
17%
igen ! meg villogni a barinők elött hogy jaj de magass pasid van!
2015. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

Én odavagyok a magas pasikért. Minél magasabb, annál férfiasabb.:) Nem is hallottam még ilyenről, hogy valaki azért érezné rosszul magát, mert magas, de komolyan:)

Amúgy mindenkinek van baja, hiszen az alacsony srácok meg azért frusztráltak, de azt még meg is értem..

27N

2015. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az, hogy magas vagy, sokkal inkább jelent előnyt mint hátrányt. :)
2015. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
68%

Ez a magasság egy hatalmas nagy hátrány, és egy annál nagyobb előny is lehet:


Ha nagyon vékony vagy, még ha sportos is, mint pl egy focista, az nem fog jól állni

Ha nem tökéletes a tartásod, vállalhatatlanul fogsz kinézni

És az utolsó, hogy ha nem vagy arányos az szintén nagyon látványosan látszani fog


Szerencsére mind a három dolog befolyásolható, diéta, konditerem, sok nyújtás, csak így nagyon röviden és tömören...


Nézd meg pl az amerikai pankrátorokat, Randy Orton, vagy Edge, mind 190 fölött vannak, és kjól néznek ki (no homo), de ott van a színészek között pl Chris Hemsworth, Vagy sportolók közül Michael Phelphs...



Ez egy hatalmas nagy előny, csak ki kell használni, ami sok munkával jár.

2015. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!