Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlag vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag vagy átlag alatti pasi akinek a belseje jó elmondása alapján az nem válogathat manapság?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó pasi de azt mondják belül jó vagyok és bizony válogatok. Külsőbe két kitétel van nagyon kövér ne legyen 80 kg felett és ne kopaszodjon. Belül nagyon válogatok ezért sok nőt utasítottam már vissza. Azért mert vagy gyerekes anyuka vagy buta vagy undok vagy beképzelt Stb. Sok olyan nő van akit akarnék de ők engem nem akarnak
2015. nov. 24. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták. Vagy, ha szépek és okosak is egyben nem állnak szóba velem. Ki érti ezt? Ki érti ezt? Én nem.


:) Ez jutott eszembe hirtelen.

2015. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válogatni, válogathat ... :-P :-D
2015. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válogatni lehet, csak ne csodálkozz, hogy így nehezebben jön össze.
2015. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"buta vagy undok vagy beképzelt" - lehet jól kijönnétek ám!
2015. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!