Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Akik fent vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Akik fent vannak társkereső oldalakon, ti tulajdonképpen mit szeretnétek ott?

Figyelt kérdés

Régebben még regisztráltam egy ilyen oldalon, aztán most amikor újra egyedül lettem felnéztem és írtam pár szimpatikus lánynak. Viszont semmi reakció még, csak el se olvassák, még az olyan se akinek amúgy nincs 300 olvasatlan levele... Meg se néz, pedig nem 2000 kilométerről írok és mindig normális hangvételű nem valami sablonos levelet írok. Nem vagyok ronda, és most ezt nem a saját kínlódásom miatt teszem fel, csak egyszerűen érdekelne, hogy mit keresnek ott a nők és a lányok ha semmi reakció...

(hozzávetőlegesen 20 alkalomból 1-2 olyan van aki legalább veszi a fáradtságot és ránéz az adatlapomra.)

25F


2015. nov. 23. 22:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy kifejtettétek részletesen és sajnos elismerem, hogy tényleg rengeteg a retardált az ilyen oldalakon.

Én mindig normálisan kitöltöttem az adatlapom, minden ott volt rajta ami szükséges és a társkeresőket is úgy válogattam meg, hogy olyanra regisztráltam ahol viszonylag sok mindent lehet kezdeni prémium meg egyéb fizetős cuccok nélkül is.

2015. nov. 24. 08:00
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Jol szórakozunk a nyomi ronda srácokon a barátnőimmel:)
2015. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!