Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Akik fent vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Akik fent vannak társkereső oldalakon, ti tulajdonképpen mit szeretnétek ott?

Figyelt kérdés

Régebben még regisztráltam egy ilyen oldalon, aztán most amikor újra egyedül lettem felnéztem és írtam pár szimpatikus lánynak. Viszont semmi reakció még, csak el se olvassák, még az olyan se akinek amúgy nincs 300 olvasatlan levele... Meg se néz, pedig nem 2000 kilométerről írok és mindig normális hangvételű nem valami sablonos levelet írok. Nem vagyok ronda, és most ezt nem a saját kínlódásom miatt teszem fel, csak egyszerűen érdekelne, hogy mit keresnek ott a nők és a lányok ha semmi reakció...

(hozzávetőlegesen 20 alkalomból 1-2 olyan van aki legalább veszi a fáradtságot és ránéz az adatlapomra.)

25F


2015. nov. 23. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Én hosszú párkapcsolatot szeretnék, de csak egyedülálló 21-25 éves fiúval, aki közel lakik hozzám. A legtöbben sajnos nem ilyenek, akik írnak, így tőlük semmit.

L21

2015. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Párkapcsolatban reménykedtem. Annyi kiírásom volt, hogy lehetőleg korban hozzám közelálló legyen és komoly kapcsolatra.

Tippelj kik írtak? Sokkal idősebbek, gyakran családosak és persze a szexkapcsolatot keresők. Elárasztottak a levelek, a 10 az n-ediken számú levél után se energiám sem ledvem nem volt válaszolni. Én kis naív kezdezben mindenkinek válaszolni akartam. Elutasítás után jöttek az anyázós meg a miértmiértmiért kérdések meg a válogatott sértések. Köszönöm elég volt. 2 hét után töröltem magam mindenhonnan. Hát ezek a tapasztalataim. Naívan belevágtam, erre annyi sértést kaptam, hogy szótárat írhatnék az újjonan tanult szavakból. Nem tudom más lány mit tapasztalt, vagy más-e célja, de én egy életre végeztem a netes társkereséssel.

2015. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én normális kapcsolatot akartam, vkivel aki nagyjából illik hozzám, de egy csomó olyan írt, akinek köze nem volt ahhoz, amilyet kerestem és a bemutatkozók alapján amiket írtak magukról számomra egyértelmű volt,hogy ég és föld vagyunk, de valószínűleg csak a külső miatt írtak, meg olyan lúzerek sokszor, akik a valós életben ránézni is titokban mertek volna olyan kaliberű csajra mint én vagy olyan írt, aki csak szexet akart. Ne értse félre senki, nem vagyok elszállva, de baromi régóta versenyszerűen sportolok és olyan alakom is van, a fejemből meg kihozom a legtöbbet :). Pont azért is nem volt időm eljárni új társaságokba, de végül olyannal jöttem össze, akit ismertem.
2015. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
#1. vagyok és én is azt tapasztaltam, hogy idősebbek írtak,vagy csak szexet akartak. Vagy olyanok, akik hamarosan elmennek külföldre dolgozni. Eleinte én is válaszolni akartam mindegyikre, de egy idő után feladtam, mert nekem is rengetegen írtak. Az udvarias visszautasításaimra pedig anyázásokat, beszólásokat és egyéb bántó dolgokat kaptam vissza.
2015. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol, az is válasz. Mégpedig "ne haragudj, de nem érdekelsz" és változatai.
2015. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan jó, hogy lepontozza valaki ezeket a teljesen őszinte válaszokat. Miért? Miért baj az hogy valaki nem akar tíz évvel idősebbel vagy fiatalabbal ismerkedni, és nem akar nős pasik szeretője lenni? Mert ezekkel vannak tele a társkeresők. Így aztán az ember belefásul és hamar törli magát.
2015. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy meg se néz? Nem nyitja ki a leveledet? Sem az adatlapodat?

Lehetséges, hogy a férjük vagy exük után nyomoznak, hogy mit csinálnak fenn a társkeresőn az ő hátuk mögött.

Vagy kevés levelet lehet ingyen vagy X Ft-ért költeni és éppen leveleznek valakivel, akire el is megy ez a kapacitás.

2015. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"nem 2000 kilométerről írok és mindig normális hangvételű nem valami sablonos levelet írok"

És ha jól értem, hogy se a levelet nem nyitja meg, se az adatlapodra nem kattint: látszik enélkül is bármi adat rólad?

Korod, lakhelyed pl.?

Mert akkor lehet az is az ok, hogy ők bizony bele is írták az adatlapjukba, hogy ilyen fiút nem szeretnének, csak te elsiklottál ezek felett.

Én pl. éveken át kizárólag a keresettel ellentétes adottságúaktól kaptam levelet. Bele is íram az első sorba, hogy nem válaszolok azoknak, akik nem a lapra kiírt, keresett paramétereknek felelnek meg. De még ezt sem olvasták el, aztán anyáztak, hogy mért nem válaszolok.


Pedig még van is olyan funkció, hogy találatok szűkítése arra a halmazra, akiknek megfelelnek, akik pont őket keresik. Úgy látszik, ez nem érdekli őket, hogy olyan lányoknál próbálkozzanak, akik őket keresik.

2015. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tök izgi : vannak a lányok, akik tonnányi levelet kapnak. Vannnak a pasik, akik soha nem kapnak választ.


Csak ha olyan kevés normális pasi van, akkor ha azok irnak miért nem kapnak választ???

2015. nov. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a tonnányi levélben elvész a gyémánt.
2015. nov. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!