Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén,24 évesen van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén,24 évesen van értelme úgy társkereséssel foglalkozni, hogy nincs autóm?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 11:01
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Természetesen férfiként, ezt elfelejtettem hozzátenni, de gondolom egyértelmű.
2015. nov. 17. 11:03
 2/25 anonim válasza:
47%

Nekem sincs, de én már 40 felé közeledek.

Én pl szeretek biciklizni, és tömegközlekedni.

Sok nő ezt valahogy nem értékeli.

Mindegy, nem is miattuk közlekedem így, hanem magam miatt.

2015. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Ha penzehes plazaribikkel akarsz ismerkedni, akkor semmi ertelme.


A normalisabb fajta not pedig marhara nem fogja erdekelni. Egyik baratomnak sem volt autoja, es nem ismerek olyan lanyt a barati koromben, akinel ez szempont lenne.

2015. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Senkit nem érdekel, van-e autód vagy nincs. Egyik barátomnak se volt eddig, fel se merült bennem sose ismerkedés során, hogy vajon van-e nekik :D
2015. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:
88%

Nincs hallod...Ês nem is lesz. Szerintem ne is élj...

Ezt a kérdést Te sem gondolhattad komolyan..

2015. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Juj, de sok a kamu. Egyedül a szélsőlibráis/hippi csajoknak nem kellautó, de azok elvbő "csakabicaj" meg a békávé-volán-máv szentháromság.
2015. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

paradicsomleves - az ilyenek a latens plazaribik - szeretnenek azok lenni, de nincs ra penzuk, ezert keresnek "szponzort" :D


Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, penzelje oket, aki akarja. Attol meg rengetegen vannak, akik normalisan allnak a temahoz, akar hiszed, akar nem.

2015. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
tisztelt gyks nők! NEEMM!! A PLÁZA RIBIKNÉL PROBÁLKOZTAM ÉRTSÉTEK MÁR MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! átlagos normálisnak tűnő lányoknál de még se voltak normálisak ezek szerint......
2015. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Nincs, sőt, ha van akkor sem mindegy, hogy milyen. Nekem Daewoo Matizkám van, még se kellek senkinek :D.
2015. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy egyesek miért vonják le azt az egysíkú és téves következtetést, "hogyha valakinek nincs autója, akkor nincs pénze"...

Az autó nem egyenlő a pénzzel!


Én például jól állok anyagilag, van jogsim is, de még sincs autóm, mert utálok vezetni. Megtehetném,de nem tartom szükségesnek, h felvágjak mások előtt egy menő autóval. Budapesten lakom, itt jó a tömegközlekedés, ilyenkor végig tudom gondolni a dolgaimat, és közben nem kell az útra figyelnem. A pénzéhes nők engem nem érdekelnek, nem akarom , hogy a pénzemért szeressenek. Nem csak autóm nincs, de márkás cuccokat sem hordok, meg okostelefonra sincs szükségem. A pénzemet inkább befektetem, illetve olyan dolgokra költöm amik valódi élvezetet nyújtanak nekem (pl. utazások,éttermek). Egy kocsi jelenleg nekem teljesen fölösleges lenne, megvagyok nélküle, ha valaki emiatt azt hiszi, h nincs pénzem, nekem annál jobb, legalább nem a lehúzós nők fognak megtalálni. Amúgy én is 24 vagyok, és még egy olyan nővel se találkoztam, akit zavart volna, hogy nincs kocsim.


A másik meg, hogy vannak olyan ismerőseim akiknek van kocsijuk, de ilyen ócska tragacs, meg olyat is ismerek, aki az összes pénzét egy szuper autóra költötte, de azon kívül semmije sincs, szóval attól, h valakinek kocsija van, még simán lehet , h közben szegény.

2015. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!