Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme a lányok felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a lányok felé közeledni, ha úgyis elutasít mindegyik?

Figyelt kérdés

Tök mindegy milyen küllemű az adott lány. :((

Kudarc kudarc hátán, és én nem bírom már.

A szépek persze, hogy elutasítanak, mert nem vagyok kigyúrt, jóképű, pénzes, über macsó, menő, népszerű csúcspasi, oké ezt elfogadom. A hétköznapi lányokhoz jónak kell lennem....és mégis.


2015. okt. 28. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen könnyen feladod akkor közeledj a srácok felé. Hátha ők nem utasítanak el. :D Remélem érzed az iróniát. :)
2015. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
igaza van a kérdezőnek. én is, és még sokan mások is szó szerint ugyanezt tapasztalják.
2015. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

ezer meg ezer oka lehet.

a legtöbbször az, hogy van nekik egy kiszemelt pasijuk (szerelmuk)és őrá várnak. lehet hogy sosem lesz semmi belőle, meg esélyük sincs, de várnak rá.

a többi meg van exe stb de azzal még kavarnak és azét nem kell új.

én kapcsolatban vagyok, de mostanság kétségeim vannak. szóval ha vége lesz, nem is fogok mégcsak megpróbálni sem csajozni, hisz úgysem kellek addig míg nem vagyok lóvés.

2015. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Jaj edes istenem....akkora szanalomtengerek vagytok. Persze...mert nem vagytok gazdagok. Szerintem mormolgassatok ezt meg egy par evig. Hat olyan ferfi akinek ilyen fixa ideai vannak nekem sem kene
2015. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem én rájöttem az okára, hogy miért nem tudtok érvényesülni a nőknél.

Vinnyogó kis nyápicok vagytok, akik a kudarcokból nem tanulnak, hanem sírnak miatta mint egy kisbaba. Higyjétek el, úgy írom ezeket a sorokat hogy én sem vagyok igazán jóképű vagy gazdag. Viszont én nem adtam fel. Sok kudarcot éltem át, történtek velem dolgok (jók és rosszak is egyaránt), de sikerült megismerkednem egy gyönyörű lánnyal, aki ráadásul egy faluban lakik velem. :D Szóval nem lehetetlen a dolog, csak tököt kéne növeszteni :D

2015. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, érzik rajtad az önbizalom hiányt...
2015. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

>A szépek persze, hogy elutasítanak, mert nem vagyok kigyúrt, jóképű, pénzes, über macsó, menő, népszerű csúcspasi, oké ezt elfogadom. A hétköznapi lányokhoz jónak kell lennem....és mégis.


Gyerekes, éretlen, önbizalomhiányos, frisztrált idióta vagy. Mihelyt hátrahagyod ezt a hülyeséget, hogy így osztályozod magadat és másokat, és elkezded a valódi értékeket figyelembe venni, minden megváltozik. Gyökér.

2015. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*frusztrált
2015. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ilyet, hogy gyökér nem mondunk a másiknak. Most vonatkoztassunk el attól, hogy az illető önbizalom-hiányos, úriember nem alázza meg nyilvánosan a másik embert, még ha csak egy nickről is van szó. A nick mögött ugyanis ott van egy ember.
2015. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Félreteszed ezeket a gondjaidat és tátott szájjal buknak majd rád a bombáró csajok. Bár azt nem tutom, hogy ők honnan fogják megtudni, hogy te félretetted ezeket.
2015. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!