Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért nem tudtok lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem tudtok lassan közeledni?

Figyelt kérdés
Minden fiú ilyen, vagy csak én fogok ki mindig olyat akinek egy hosszabb beszélgetés után már megfordul a fejében, hogy összejöjjön velem? Tegnap találkoztam egy fiúval, és ahelyett hogy beszélgettünk volna, fogdosni kezdett. Ez sajnos nem első eset. Volt olyan, hogy egy buliban táncoltam egy ismerősömmel és le akart smárolni. Én meg próbáltam kiszabadulni a karjaiból, de nem engedett el. Sokszor letámadtak így és ilyen helyzetekre nem tudok mit reagálni. De nem is ez a probléma, hanem hogy ha valakivel ismerkedtek miért kell ilyen gyorsan haladni? Elveszi az egész szépségét. Fiúk, miért vagytok ilyenek?
2015. okt. 18. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok, csak az meg "há má tú lassú"... Években is mérheted az én közeledésem :)
2015. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
mai fiúk sajnos olyanok mint a sarki k"rvák,csak nekik még fizetni se kell érte
2015. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
4%

Én is tudok,csak én meg mivel nem születtem helyesnek,jó genetikával,ezért esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem...

24/F

2015. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Miért baj az, ha vonzódik valaki hozzád, és ki is meri mutatni?
2015. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

mert hozzászktak, hogyha felepitik aprólékosan, lassan, akkor mindig közbejön valami, felszivodtok, vagy egy masik pasi. Vagy pedig jön a pofaraeses, hogy "jaj, en sosem gondoltam tobbet, bocsi mucika, en mindenkivel kedves vagyok "

akkor mar inkabb deruljon ki az elejen

2015. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha gyors vagy az a baj, ha türelmes vagy az a baj...
2015. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Utolso ket valaszban van az igazsag sztem is
2015. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 DarthQtya ***** válasza:
75%
Én csak lassan tudok. => létezik olyan "fiú" (felnőtt kategória szóval inkább srác, férfi) aki lassan "közelít".
2015. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 _Harry Potter_ ***** válasza:
49%

Mert teljesen felesleges. Ha bejövök a csajnak, akkor minek várjak, mit lassankodjak?


Ha nem jövök be neki, akkor meg várhatok 100 évig, akkor se lesz semmi a dologból. Na, ilyenkor kell tovább lépni.


Szeretem gyorsan lerendezni a dolgokat, nem szeretek várni.

2015. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
El tudom képzelni milyen helyeken ismerkedsz te is... Komolyan, mire számítasz, amikor ittas emberekkel közösködsz? Aki szemétdombon kapirgál, az ne hisztizzen, amikor szarba lép, ezt kéne neked is felfognod, bár gondolom majd harminc valahány évesen, szingliként, 5 macskával majd felfogod, akárcsak a hozzád hasonló nők jó része. Felteszem a szerényebb srácoknak még esélyt se adsz, vagy éppenséggel elküldöd őket az anyjukba, mert ugye egy illedelmes és kedves férfi az nem férfias, de semmi gond, maradj csak a gyökerekkel, kéresd csak magad a parasztoknak, aztán ha már elégszer végigment rajtad pár tucat suttyó, akkor majd ülj le szépen a narancsbőrös seggedre és tűnődj el azon, hogy kiknek is kellett volna esélyt adni, de ne csüggedj, úgyis találsz majd egy hájas, kopaszodó, pókhasú negyvenes pasit, aki majd elfogad téged öregen és csúnyán és hajlandó lesz életet lehelni a pókhálós pinádba.
2015. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!