Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért nem tudtok lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem tudtok lassan közeledni?

Figyelt kérdés
Minden fiú ilyen, vagy csak én fogok ki mindig olyat akinek egy hosszabb beszélgetés után már megfordul a fejében, hogy összejöjjön velem? Tegnap találkoztam egy fiúval, és ahelyett hogy beszélgettünk volna, fogdosni kezdett. Ez sajnos nem első eset. Volt olyan, hogy egy buliban táncoltam egy ismerősömmel és le akart smárolni. Én meg próbáltam kiszabadulni a karjaiból, de nem engedett el. Sokszor letámadtak így és ilyen helyzetekre nem tudok mit reagálni. De nem is ez a probléma, hanem hogy ha valakivel ismerkedtek miért kell ilyen gyorsan haladni? Elveszi az egész szépségét. Fiúk, miért vagytok ilyenek?
2015. okt. 18. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

én is paintes magyarázatot akaroooook :D

szerinte nem tudnád jól lerajzolni :D

2015. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennél banálisabb nem tudok lenni, nekem is vannak korlátaim:

[link]

2015. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

ÚÚÚristen de utálatosak vagytok, komolyan erre nincsenek szavak.


Nem csak disco-ban történt ilyen eset. És NEM CSAK DISCOBAN ISMERKEDEK. Egész normálisnak tűnő, visszafogott fiúknál is tapasztaltam ezt. Különben nem írtam volna ki a kérdést.


De gondoltam, ha már megemlítem, hogy buliban egyből levonjátok a következtetést... hogy egy buta p*csa vagyok aki azt hiszi, hogy le megy a discoba és majd megtalálja a nagy őt.



16:52 Egy hányinger vagy, dögölj meg.

2015. okt. 18. 19:56
 24/24 anonim ***** válasza:
akkor gyere, hátha majd én :) egy szia elég lesz kezdésnek, majd kitalálok vmit folytatásnak Kérdező. :)
2015. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!