Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért nem tudtok lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem tudtok lassan közeledni?

Figyelt kérdés
Minden fiú ilyen, vagy csak én fogok ki mindig olyat akinek egy hosszabb beszélgetés után már megfordul a fejében, hogy összejöjjön velem? Tegnap találkoztam egy fiúval, és ahelyett hogy beszélgettünk volna, fogdosni kezdett. Ez sajnos nem első eset. Volt olyan, hogy egy buliban táncoltam egy ismerősömmel és le akart smárolni. Én meg próbáltam kiszabadulni a karjaiból, de nem engedett el. Sokszor letámadtak így és ilyen helyzetekre nem tudok mit reagálni. De nem is ez a probléma, hanem hogy ha valakivel ismerkedtek miért kell ilyen gyorsan haladni? Elveszi az egész szépségét. Fiúk, miért vagytok ilyenek?
2015. okt. 18. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
De frusztráltak itt egyesek :D Nem csoda hogy neked pl senki nem ad esélyt "kedves" utolsó.
2015. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 _Harry Potter_ ***** válasza:
74%
16:52-es neked kezeltetni kellene magad. Túl sok csalódás ért, és nagy frusztrált lettél. Fordulj orvoshoz.
2015. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%
Ugyan olyan hangnemben többször is írtam az előző hozzászólásomhoz hasonlóakat, csak épp férfiaknak. Érdekes módon akkor fel lettem pontozva és mindenki egyet értett velem. A helyzet ugyan az volt, a kretén pasas mindenféle romkocsmákban ismerkedett és csodálkozott, hogy csak agyatlan luvnyákat talált. A helyzet itt is ugyan az, de érdekes módon ahányszor szóvá merem tenni, hogy a nő hibája valami, akkor máris jön a hurrogás meg a szardobálás. Mellesleg ha már annyira meg akarjátok fejteni az éltemet, had áruljam el, hogy több nővel és férfival volt már dolgom, mint azt ti el tudnátok képzelni, éppen ezért is jelentek ki ilyen dolgokat magabiztosan, mert én már megéltem ezeket és van annyi tapasztalatom, hogy megengedhessem magamnak az ilyen általánosságban történő beszédet.
2015. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Aza komoly... :D

Én lassan közelítek, s engem meg pont ezért koptatott le eddig minden nő. :(


Az utolsó, akivel randiztam, a 3. randin mondhatni ő csókolt meg, s utána meg lekoptatott azzal, hogy ez neki nem elég. Miért nem döngettem meg? :O (Egy héten belül volt a 3 randi.)

2015. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 _Harry Potter_ ***** válasza:
52%

17:35-nek:


Azokhoz a férfiakhoz, akikkel dolgod volt, nem tudok és nem is akarok hozzászólni, mert heteroszexuális vagyok.


De ami a nőket illeti, ott már bizony nekem van 1-2 mondanivalóm. Azt mondod, hogy nagy tapasztalatod van velük kapcsolatban? Nekem úgy látszik, hogy megismerhettél kb 20-30 nőt, akik csúnyán elbántak veled, valamilyen okból kifolyólag. Ez neked tapasztalat? Ne ne vicceljünk már! Más ezt a mennyiséget egy hét alatt eléri, és akkor még túloztam is. Nekem volt, amikor naponta több nőt szólítottam meg különböző helyeken, egy időben, a napi átlag kb 4 nő volt csak azért, mert nem vagyok profi. Ezek alapján azt tudom mondani, hogy nincs igazad. A nőkkel meg kell tanulni bánni, és pont ez az, amit te nem tudtál elsajátítani. Általában az olyan mentalitású pacákok, mint amilyen te vagy, terjesztik el azt is, hogy a jó nők csak a pénzre buknak meg, meg a bunkó férfiakra. Érdekes módon én lepődtem meg a legjobban is, amikor a jó nők elfogadták a közeledésem, és paradox módon az átlagosak kosaraztak ki. xD

2015. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Harry Potter 20-30 nő egy hét alatt? Komolyan? XD

Itt most nagyot mondó verseny van? :D

Mert akkor bekészítek egy kis popcornt. :D

2015. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 _Harry Potter_ ***** válasza:

@18:08-as válaszoló


A 20-30 nőt nem úgy értettem, hogy abból mindegyiket meg lehet kefélni. Arról van szó, hogy annyi nőt megszólítani egy héten, (akik közül kb a fele kikosarazhat) nem nagy dolog... A plázában mondjuk rengeteg csinos nőci járkál, tehát lehetséges küldetés. Ha naponta öt nőt megszólítasz, akkor az még több is, 35.


A válaszolónak írt kommentáromban azonban ezt nem heti átlagban, hanem egész életében számoltam. Feltételezésem szerint kb ennyi nőt ismerhetett meg egész életében, amik balul sülhettek el.


Egyébként meg nincs ebben semmi nagyotmondás. Na, mondjuk azt elhiszem, hogy egy átlag embernek elképzelni is nehéz, de én olyan körből jövök, ahol egyáltalán nem mentek ritkaságszámba a nagy számok, ami az ismerkedést és a szexuális partnerek számát illeti. Nálunk a fiúk és a lányok egyaránt a nagy számok törvénye szerint éltek, én meg mint belsős, természetes, hogy belesodródtam ebbe az áramlatba, és magamévá tettem ezt a mentalitást. (Egyébként most komoly barátnőm van)

2015. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Utálom ismételni magam, de az ittenieknek úgy tűnik muszáj a szájába rágni a legegyszerűbb dolgokat is...

Én nem a nőket sajnáltam le a legelső hozzászólásomban, hanem az összes olyan embert, aki azon csodálkozik, hogy mindenféle lepra helyeken nem talál normális embert. A kérdező éppenséggel nő, szóval kár azt az ostoba következtetés levonni, hogy mivel nő, ezért automatikusan szellemileg elég suta. Gratulálok azoknak, akiknek ez jött le ebből, a 7 éves unokahúgom elsőre felfogta, hogy attól még, hogy az ő kutyájuk darazsakat eszik, az összes többi kutya még nem fog törvényszerűen így viselkedni, ezek szerint az itt értetlenkedőkre egy elsős mérföldeket ver szellemileg...

Minden szerencsétlennek leírom, aki amiatt picsog, mert tinidiszkóban nem találja a nagy őt, hogy talán nem a Burgen King-ben kellene keresni a Big Mac-et, mert sírhatnak akármennyit, ott akkor se fognak kapni. Látom megint Sherlock akartál lenni és azt hitted majd kiszarod ide a spanyolviaszt, de had keserítselek el, senki nem törte össze a pici szívem, csupán tényszerű vagyok és csak sajnálni tudom azokat, akiknek ebből az esik le, hogy én egy megkeseredett nőgyűlölő vagyok.

Ez az egész pontosan olyan szintű kiforgatása a szavaimnak, mint amikor rászólok egy romára, hogy ugyan ne tépje már ki a virágaimat, ha kérhetném, aztán megkapom, hogy mekkora rasszista vagyok, holott nem a származásával, vagy a fenti esetben a nemével van a probléma, hanem a mentalitásával. Remélem érhetően fogalmaztam, ennél egyszerűbben már nem tudom leírni, esetleg, ha egyeseknek még mindig nem világos, akkor szóljanak és lerajzolom nekik Paint-be, úgy hátha felfogják. A válaszaim meg azért alpáriak, mert bizonyított tény, hogy erre jobban felfigyelnek az emberek, mint a non-vulgáris modoroskodásra.

2015. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
# 18 Megnézném paint-ba is légyszi. :D
2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
-be*
2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!