Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha ti friendzoneoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti friendzoneoltok egy lányt, abból nincs kiút?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel teljesen egy hullámhosszon vagyunk, egyezik a fő gondolkodás vonalunk, istenien tudunk együtt nevetni, csak hát én épp egy átalakulási folyamatban vagyok, szóval kövér vagyok, és épp hajtok arra, hogy lefogyjak, de így ugye nem tetszem neki, és megegyeztünk, hogy maradjunk barátok. Szerintetek, ha elérem a célom, ezen lehet változtatni, vagy vele már nem lesz semmi?
2015. nov. 14. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos nincs. Nekem rengeteg nő van Friendzonába és akarnak is tőlem többet de én csak barátként tekintek rá. Pedig csúnya vagyok szóval őrülethetnék hogy egyáltalán szóba áll velem egy nő de ez van sajnos
2015. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nálam nincs ilyen, h friendzone. Vagy összejövök egy lánnyal, vagy nem. Barátkozzanak a lányok a homokosokkal, de ne velünk, hetero férfiakkal. :]
2015. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőként mondom neked,hogy ha kellesz valakinek,akkor nem barátkozni fog,mert haverja nyilván így is akad elég.Lepattintott,de megbántani nem akart.Sajnos nem kíván.Mi még barátok sem vagyunk azzal az illetővel,akivel kívánjuk egymást,de tudjuk,hogy ennyi,így nem játsszuk meg a nagy spanokat.Szóval valaki vagy kíván,vagy nem,és ha nem,akkor finito.
2015. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
De mégis mit akarsz egy olyantól aki ennyire felszínes? Még ha össze is jönnétek lecserélne az első szebb csajra akit talál... azt írod jól kijöttök és minden jó, és akkor csak azért nem kellesz neki mert el vagy hízva? Pfff... az a srác elég komolytalan lehet, te jársz jobban ha nem jöttök össze sose.
2015. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pasiknál nincs barátzóna. Ha változtatsz valamit magadon, hogy magadnak is tetszél, akkor könnyen felfigyelhet rád ő is.
2015. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs barátzónám, nincs is női barátom.
2015. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járva szurkolok neked! :)
2015. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!