Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tobb padlozas utan, mindenkibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb padlozas utan, mindenkiben mar csak az atverest latom, van innen kiut? (Habar nem biztos hogy tud meg erdekelni) 29F.

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Én is így jártam.
2015. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van kiút. Én is feladtam. És akkor jött az igazi. 36 éves voltam akkor. Azóta házasok vagyunk. Még mindig hiszek benne, és ő is hisz bennem. Nagyon vigyázunk a kapcsolatunkra. (N)
2015. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van kiút. Mindenkihez illik vki, csak meg kell találnia. Ne add fel, járj nyitott szemmel, soha nem tudod mikor találkozol Vele :) 22/L
2015. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Hát öcsém, csak Rocky-san, mindig felállsz, bekapsz néhány pofont, és újra felállsz.

25/F, hasonló helyzetben

2015. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs, már nem is érdekel jó pár éve, de még mindig csak a pofonokat kapnám.


Adott csaj a ki szimpi mindig férjél van, gyereke van, épp házasodni készül, stb.


Szóval jó, hogy megóvom magam a felesleges pofára esésektől.

2015. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!