Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak pár éjszakára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak pár éjszakára kellek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy olyan csúnya vagy buta vagyok, hogy hosszú távon szégyellenének velem mutatkozni?
2015. nov. 10. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos csak úgy lehet megválaszolni ha látlak és ismerlek. Az internet korában mutathatsz képet magadról és beszélgethetünk mondjuk privátban. Utána tudok neked válaszolni :)
2015. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mutass magadról képet, és beszélgessünk kb 3 órát és megmondom, hogy ezzel van-e baj
2015. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem hiszem,h azert,mert ronda lennél. Bàr rusnya nőket is elviszik pàr körre jobb híjàn. Ezt élőben történő beszélgetéssel lehetne megàllapìtani. Abbòl kiderülnek szellemi képességeid.

Mondjuk a fő kérdés az,h mennyi időn belül fekszel.le velük. Mert ha ez az idő rövid,akkor megvan a vàlasz. Mert akkor könnyen adod magad.

2015. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem szeretnék képet küldeni, nem akarom, hogy valaki felismerjen. Inkább arra vagyok kíváncsi, miért dönt úgy egy férfi, hogy mégse akarja folytatni, ha amúgy állítása szerint komoly kapcsolatot keres.
2015. nov. 10. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egyszerűen naiv vagy... és minden alap nélkül elhiszed ezeket a dumáikat a komoly kapcsolatról.

Én férfiként nem szeretem a megjátszós nőket, de mégis, várakoztasd az első éjszakával egy darabig

2015. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert dugni jó. Hej!
2015. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az olyanokkal szokott ez előfordulni, akiknek elég egy félnapos ismeretség az ágybabújáshoz.
2015. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez akkor fordul elő ha a csajt gyogyósnak, ingyenélőnek, munkakerülőnek, retardáltnak, idegbetegnek tartanám, de én csak akkor fekszem le egy csajjal ha az tetszik, jól néz ki vonzó.
2015. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
az első és szerintem a legfontosabb amit egy nő tehet ha egy férfival találkozik az az, hogy nem arra figyel amit mond hanem arra amit tesz! szerinted aki csak du*gni akarja a csajokat az azt fogja mondani, hogy eljössz egy körre? szerinted nem az lesz a szövege, hogy te milyen különleges vagy, milyen jól megértjük egymást ami nagyon ritka, örülök, hogy találtam egy ilyen lányt, komoly kapcsolatot szeretnék, végre találni egy okos és értelmes lányt stb... az általad két felvázolt opció közül én azt mondanám, hogy buta vagy, de legalábbis rohadtul éretlen és naiv, ettől függetlenül még persze csúnya is lehetsz, vagy csak nem elég szép...
2015. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ellenkezoleg, valoszinuleg tul szep vagy, es nem gondoljak hogy meg tudnanak tartani.
2015. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!