Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell jeleket adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jeleket adni a férfiaknak, hogy kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Széles mosoly, feltűnően elkapott tekintet :)
2015. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Most azokra gondolsz akik maguktól nem mernek?


Hát nekünk egész konkrét jelek kellenek,egy mosoly nem lesz elég.

A legjobb ha egy általad kezdeményezett beszélgetés közben "véletlenül" elejted,hogy odavagy a félénk pasikért és ilyen barátot szeretnél és persze a mosoly is kell,meg esetleg egy pici érintés.

2015. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat:

-Szemezés

-Mosoly

-"véletlen" érintések

24/F

2015. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A #2-nak igaza van, nem lehet egy félénk srácnak elég nyilvánvaló jelet küldeni. Szerintem az ő példája sem eléggé olyan... én mint félénk srác, pl. azt mondanám, hogy közös ismerősnél megemlíted, akkor visszahallja és az már valami. A "bárcsak olyan pasim lenne aki" az kicsit kétértelmű ... szerintem.
2015. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy mosoly tényleg nem elég. Legalábbis nekem nem. Ha máskor búskomor vagy, de amikor rám nézel vigyorogsz akkor lehet, hogy sejtek valamit. De alapból csak arra gondolnék, hogy eszedbe jutott valami vicces, pont akkor amikor rám néztél. Integetést is kérek mellé. De a legjobb az, ha odatipegsz hozzám felnézel rám és azt mondod, hogy "Szia. Van kedved velem ismerkedni?" Ha egy ilyen után nem azt mondom, hogy délután gyere ide meg ide és ismerkedünk akkor az veszett ügy.
2015. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy félénk pasinál jobb, ha te kezdeményezel, a bátrabbaknál kevesebb is elég, hogy vegyék a lapot, és lépjenek. Csak legyél egyértelmű. Ha valakit kiemelt figyelemmel tüntetsz ki, azt azért az érintett általában észreveszi, de ez nem mindenkinél elég.
2015. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mosoly és az elkapott tekintet pont elég. :)
2015. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pl akár te is kezdeményezhetsz, és ne a sült galambot várd
2015. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3: És ha nem merek szemezni?
2015. okt. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor gyakorold.

A szemkontaktus tartása - akár beszélgetés közben, akár csak távolról - az érdeklődés legösztönösebb, legkönnyebben észrevehető jele.

Ha nem nézel rá, honann a túróból tudná, hogy érdekled?

2015. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!