Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek a férfiaknak ilyen nö?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a férfiaknak ilyen nö? Jobb nem volt?

Figyelt kérdés

Oké, hogy szép az arca, de az alakja átlagos. Nincs diplomája, ráadásul szegény is. Na jó, nem úgy, hogy szakadt meg koszos, de nincs sajàt lakása, se autója, és dolgoznia kell.

Személyiségre meg egyszerü, mint a faék. Ilyen mosolygós, mindenkit ölelgetös izé.

És ez kell az átlagos, söt jóképü férfiaknak barátnönek, feleségnek. És még csak nem is a bunkóknak, hanem a tanult, intelligenseknek.


Jobb nem volt, most komolyan?


2015. okt. 12. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz jobb alatt? Ki szerint jobb? Szerinted? Nem vagyunk egyformák. Sem a nők, sem a férfiak. Mindenkinek más a fontos, mindenkinek más tetszik. Miért zavar ez téged? Miért frusztrál? Talán mert te nem kellesz senkinek?
2015. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért te milyen vagy?
2015. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Engem már semmi nem lep meg:D
2015. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rányomtam a kérdésre, azt hittem, hogy valós problémákról lesz szó. Most nehogy már ciki legyen, ha egy nő nem gazdag és egyszerűen gondolkozik. Ez nem más, mint egy féltékenységből kiírt kérdés. Mi a gond? Álmaid pasijának nem kellettél, aztán most mondvacsinált dolgokkal próbálod lejáratni azt a nőt, akit választott? Hahó, ez a Felnőtt párkapcsolat kategória, nem a Tini féle...
2015. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedsz? Szerintem magányügy. Foglalkozz magaddal. Iparkodj!
2015. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 opened paradise ***** válasza:
100%

És te lennél a jobb? :)

Kösz nem. Látatlanban is egyetértek velük.

2015. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Mert normális, kedves lány. Veletek ellentétben nekünk férfiaknak ez is számít, nemcsak a kinézet meg a pénz.
2015. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj. Itt valaki nagyon pofára esett.
2015. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
aranyosnak tűnik
2015. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem savanyú a szőlő. Undorítóak az ilyen emberek, mint te. Miből gondolod, hogy valaki jobb attól, hogy gazdag, vagy hogy van diplomája? Mindenki azzal van, aki neki tetszik/szimpatikus és szerencsére vannak még normális emberek is, akik nem az alapján ítélkeznek emberek fölött, hogy van-e rajta plusz kiló és hogy mennyi pénze van.
2015. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!