Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek a férfiaknak ilyen nö?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a férfiaknak ilyen nö? Jobb nem volt?

Figyelt kérdés

Oké, hogy szép az arca, de az alakja átlagos. Nincs diplomája, ráadásul szegény is. Na jó, nem úgy, hogy szakadt meg koszos, de nincs sajàt lakása, se autója, és dolgoznia kell.

Személyiségre meg egyszerü, mint a faék. Ilyen mosolygós, mindenkit ölelgetös izé.

És ez kell az átlagos, söt jóképü férfiaknak barátnönek, feleségnek. És még csak nem is a bunkóknak, hanem a tanult, intelligenseknek.


Jobb nem volt, most komolyan?


2015. okt. 12. 18:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg diplomás vagy ...Akkor mi ez a sok helyesírási hiba,"most komolyan"? Ne nyavajogj!Húzz el dolgozni és valahogy gyere össze egy hasonlóan felszínes férfival!Vagy kezd el gyakorolni az ego leépítését,akkor esetleg a kiszemelted is felfigyelhet rád.

Egyébként voltam hasonló cipőben,annyi különbséggel ,hogy én voltam a mosolygós lány szerepben.Egy 180 cm-es modellt koptatott le értem a kiszemeltem.Na vajon miért?

2015. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!