Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a tarskeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a tarskeresőben a férfiak mindig tőlük fiatalabbra tart igényt, a nők viszont tágabban értelmezik a kort? A férfiaknak miért nem jó a velük egyidős korosztaly?

Figyelt kérdés

Pl 40 éves férfi keres 32-38 éves nőt.

Ugyanez női változatban:40 éves nő keres 35-40 éves urat.

Miért ennyire merevek a kor tekintetében? Szóba se jöhet 1-2 évvel idősebb partner?


2015. okt. 12. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Magamból kiindulva azért, mert egy nő jó, ha 4-5 évvel fiatalabb nálam, hogy lehetőleg ne azonnal akarjon majd gyereket. 27/F
2015. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

hidd el a nőknek minden más téren olyan elvárásaik vannak társkeresőn is hogy vicc.


ott kiégett nők vannak zömében, akiken már átment a fél városuk, akiknek stiklijük van és a kutyának nem kellenek

2015. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 6string válasza:

Nem látom a merevséget,szinte ugyan az a korosztály van megjelölve a példásban és gondolom ez csak egy irányadó tól-ig érték, bizonyos határokon belül eltérhet.

Ezzel szemben a 40-es férfiakat miért csak zömében 50 feletti nők érdeklik? KIcsit súlyosabb probléma mint a kérdésben szereplő...

2015. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kései Sirató ***** válasza:
22%

A nők előbb érnek.

Általában a férfiakhoz jobban illenek a fiatalabb nők, így van ez huszonévesen is, és később is. Egy 50-es pasinak nem 55-60 év körüli nő kell, hanem sokkal fiatalabb.

Azok a házasságok, ahol a nő idősebb, hosszú távon csak döcögnek, nem igazán működnek, legtöbbször felbomlanak.

2015. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni, nálam pl. 1-6 év a férfi javára az ideális életkori intervallum, esetleg +10 évig ki tudom tolni, de a nálam fiatalabbak számomra tabuk.


Nem vagyunk egyformák.

2015. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Mert a férfiak barmok.
2015. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Én ennek épp az ellenkezőjét tapasztaltam társkeresőn, a férfiak sokkal szélesebb intervallumban keresgéltek (legalábbis azok, akikkel én ismerkedtem). Nálam 5-10 évvel fiatalabbak szerettek volna ismerkedni, kapcsolat céljából, de én nem akartam fiatalabb pasit. A sors fintora, hogy aztán élőben ismertem meg a párom, aki 8 évvel fiatabb nálam...

Úgy látszik, aki fiatalt keres, az nem talál, aki meg nem keres, az talál.

2015. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MolotovPunk ***** válasza:
67%

Kinek hogy,de én 28 évesen 25 éves korosztály alá nem nagyon mennék le.Utóbbi időben pedig inkább velem egy idős nőket nézegetek,vagy tőlem pár évvel idősebbeket.

Legutóbbi barátnőm is velem egy korú volt.

Továbbá 35-40 éves nők között is vannak nagyon jók.

2015. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát én meg azt látom, hogy a nők mindig náluk idősebbeket keresnek. 23 vagyok, és a velem egykorú lányok ,de még a nálam 1-2 évvel fiatalabbak is ilyen 25-35 évesekkel akarnak ismerkedni, mert egy magamfajta 23 éves szaros kis egyetemista nem mutatna olyan jól mellettük , mint mondjuk egy nálam 5-10 évvel idősebb szakmájában már elhelyezkedett jól kereső figura. Bár 30-40 éves korban fordul a kocka, és akkor a férfiaknak lesz egyre könnyebb a társkeresés, a nőknek meg egyre nehezebb. Alapvetően azt látom, hogy a férfiaknak 20-25 évesen, a nőknek meg olyan 35-40 évesen a legnehezebb a társkeresés.
2015. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

31 éves vagyok és biológiailag a 20-25 éves kort tartom ideálisnak egy nő számára arra, hogy gyereket szüljön. Ezért mikor társkeresőztem, durván ebben a korosztályban keresgéltem.


Menyasszonyom 24 éves, most terhes az első gyerekünkkel.


Csak dugásra simán bevállaltam volna nőt a 15-45 éves kor között, de családalapításhoz azért teljesen más a korhatár.

2015. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!