Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak számít a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak számít a nő anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Kizáró ok lenne, ha egy fiatal lánynak (22-23) csak érettségije van (mert egyetem helyett dolgozni ment), de 4-5 nyelven beszél, intelligens, van humora, és emellett szép is.

Viszont nem gazdag. Átlagosan, ízlésesen öltözik, de nem a legnagyobb márkákat hordja, nincs lakása, nincs kocsija...


A kérdés elméleti, nem konkrét személyről szól


2015. nov. 4. 11:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valamint ha a szülők sem diplomások, csak szakmájuk van. Kizáró ok lehet?
2015. nov. 4. 11:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Normális férfinak nem számít, így egy normális nőnek sem. Nekem őszintén nem volt szempont, egy kérdést nem tettem fel az anyagi helyzetével kapcsolatban, inkább telt az idő és ő maga mondta el, és fordítva. Ami igazán fontos, ami már nekem is döntő, az az ambíció és tettvágy. Lusta, vagy tenni nem akaró férfi nem kell. Ez a tulajdonság nem áll sem hozzám, sem a családomhoz közel.
2015. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
nem számít. a nőknek már annál inkább számít!
2015. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

1. Megértem ha a nőknek számít. Ezt normálisnak tartom és semmi kivetni valót nem látok benne.


2. Nekem férfiként nem számít.

Egy nő legyen külsőre szép/átlagosan szép arcú és vékony/átlagos alkatú. Belsőre meg kedves, aranyos, törődő, gondoskodó természetű. Ha ezek megvannak, akkor az anyagi helyzettől függetlenül nekem alkalmas tartós kapcsolatra.

2015. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm ápolónőnek tanul (ugye itt MO-n nem valami fényes jövő vár rá, de ezt szeretné csinálni és nem akar kimenni külföldre), míg én informatikus vagyok, már szerencsére elég jól keresek és a jövőben úgy néz ki, hogy még jobb szorzóim lesznek, míg ugye a barátnőmnek nem sok előrelépés lesz a fizetésében...


én nem fizetés alapján választottam és nem is ez befolyásol...anyagiak terén fontos a kereset...párkapcsolati téren az ember a fontos...


22F

2015. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
A biokémiát nem igazán érdekli az anyagi helyzet, de ha nem a kémia válasz, hanem a tudatosság akkor valaki sokat fog sírni a kapcsolatban. F
2015. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább csak annyiban számít nekem, hogy ne én legyek a megoldás az anyagi helyzetére, ne belőlem akarjon megélni, és a közös programjainkat ne nekem kelljen kizárólag finanszíroznom...
2015. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valaki érettségivel rendelkezik és 4-5 nyelvet beszél még nagyon sokmindent elérhet az életben. Többet számít a nyelv mint egy manapság divatos diploma.

Ha valaki 23 évesen saját lakással rendelkezik az már hátszél gyanús...úgyhogy ezzel sincsen gond.

Ez egy jó kiindulási alap , viszont ha 10 év múlva is csak ennyit tud felmutatni az már gond.


Nekem például az számít egy nő anyagi helyzeténél, hogy ne költsön többet amit megengedhet magának, mindenkori fizetéséhez mérten, arányosan. Kb. fele-fele arányban tudjon beszállni a közös költségekbe. Nekem az nem szimpi ha valaki bele akar ülni a jóba, de azért tenni nem képes. Szóval tegyen a céljaiért legyan az anyagi téren, vagy bármi más.

2015. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Pedig a csóró lányok pórul járnak! Ahogy egy öreg kollégám szokta mondani: "A jó f.a.szt meg kell fizetni!"
2015. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én eléggé jó anyagi háttérrel rendelkezem, túlságosan is. De ez nem azt jelenti, hogy nézném az anyagi helyzetét. Amiket felsoroltál, intelligens, humoros, szép. Ezek sokkal fontosabb tulajdonságok a pénznél. Engem egyáltalán nem zavarna szívesen áldoznék egy ilyen lányra nagyon sokat is.
2015. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!