Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az idő múlásával egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az idő múlásával egyre jobbat akarnak, a férfiak meg rájönnek, hogy nincs tökéletes nő, s így elfogadják a nőket olyannak, amilyenek. Jól látom?

Figyelt kérdés

Példákkal ábrázolnám. Random nőszemély életének eddigi hapsijainak tulajdonságai (a -10 nagyon rossz, a +10 nagyon jó): [link]


Random férfi életének eddigi barátnőinek tulajdonságai (a -10 nagyon rossz, a +10 nagyon jó): [link]


Amint látható, a nőknek megvan a mércéjük az előző hapsikhoz képest. Tehát egy nő nem fog összejönni egy olyan sráccal, akin észrevehető, hogy egy kicsit önzőbb, rosszkedvűbb, műveletlenebb, mint az előző hapsija.


Ellenben a férfiaknál sokkal nagyobb a szórás, sokkal toleránsabbak a női tulajdonságokkal szemben. Tehát egy férfi akár szívesen összejön egy olyan nővel, aki rosszabbul főz, kicsit több benne a gonoszkodásra való hajlam, nem annyira humorgép, mint az előző női. Ezt ugyebár az adatsorok helyenként csökkenő adatpontjai mutatják. Ugyanezen tendenciák a nők esetében nem figyelhetőek meg, mert csakis a minden tulajdonságban jobbakkal szándékoznak összejönni.


2015. nov. 3. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, mit akarsz ezekkel az ábrákkal, ezek forrása semmi más, mint amit szövegben leírtál.

Én a harmadik komoly kapcsolatban élek, tökre szeretjük egymást, és nem méricskélem senkihez.

2015. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 omba ***** válasza:
92%

Én 60 éves férfi vagyok, és szerintem most van a legjobb nőm.... igaz, sohasem skáláztam senkit, ha jól belegondolok ez egy -10 marhaság, de amúgy egy embert... mégis hogyan?

A Kedves egyáltalán nem tud főzni, nem is érdekli, de ettől nem kap rossz jegyet, attól se, hogy a szexben sem olyan nagy varázsló - na és?

Az érzelmek valahogy másként működnek.

2015. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék arra, hogy hány évesek a kérdezettek, milyen iskolai végzettségük van, és mivel összesen 2(azaz 1-1) embert kérdeztél meg, baromira nem lehet reprezentatívnak minősíteni, és nem kéne általánosítani.


Viszont ha ettől eltekintek, és jobban megvizsgálom, a megkérdezett fiúnál is megfigyelhető, hogy egyre inkább jobb nőre vágyik. Csak nem annyira durván, mint a lány esetében. Általános emberi természet, ha fordítva lenne, az lenne a baj. Ha azt állítod, hogy a férfiak jobban elfogadják a nőket hibáikkal együtt, mint fordítva, ezt meg azzal magyarázhatnám, hogy a férfiaknak mindegy csak lehessen vele kefélni.

2015. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!