Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tehát akkor ők lennének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát akkor ők lennének a tökéletes nők?

Figyelt kérdés

Egy tanulmány szerint állítólag az alábbiak határozzák meg, kit látunk szépnek:

Az arc:

Szabályos vonások, nem ritkán babaarc:

[link]

A szem:

Nagy szemek, nem túl mélyen/közel/távol ülő, nem lefelé ívelő:

[link]

Ívelt, telt ajkak:

[link]


Tehát akkor ők lennének a tökéletes nők?

[link]

[link]


2015. okt. 1. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egyik sem jön be
2015. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek, de mitől lennének tökéletesek? Egy férfinak az a tökéletes nő aki számára a leginkább megfelelő, ez pedig ránézésre nem fog kiderülni csak hosszú évek alatt.
2015. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Van egy jó pár:

[link]

[link]

[link]

stb.

2015. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Az egyiknek nem ártana egy borotva
2015. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fúj, nem, nem szeretem a modell csajokat. Nekem ezek a hétköznapi szépségek jönnek be, aki ha jön szembe az utcán, összevissza kezdek lépkedni, és nem tudok nem odanézni :D És ők nem hasonlítanak a képeken lévőkre. Többnyire egyszerű, szerény tekintetű, smink nélküli lányok.
2015. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Számomra nem.
2015. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azok az ajkak mesések. :) Csókosak, sok ösztrogéntől duzzadtak.

Utolsó nőnek karakteres, modell arca van. Szép. De ettől még nem tökéletesek. Mindenkinek más az.

2015. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg se néztem a képeket. Nem lesz senki attól tökéletes, hogy szép vagy jó alakja van. A világ legszebb nője se kéne, ha a bensője nem tetszik.
2015. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy abszolút tökéletes. hogy mindenkinek egy séma legyen a tökély. Sem nőben, sem férfiban. Van, akinek igen, az általad linkelt nők a tökéletesek. Másnak a sovány alacsony nők..a harmadiknak a molett nagy mellűek...teljesen mindegy, mindenkinek más a tökéletes.
2015. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Oké, akkor most mutass photoshop és smink mentes képeket is, mindenféle szűrő nélkül.
2015. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!