Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy nővel/férfival minden klappolt, minden tökéletes volt. Kivéve a kémiát, ezáltal a szexet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 22:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
barátok maradtunk a szakítás után. És féltékeny vagyok, ha randizik valakivel, pedig nem akarok vele együtt lenni, mivel nem működik. De elveszíteni sem akarom, mert szeretem, mint embert és jól müködik a barátság. Ezt leszámítva.
2015. szept. 8. 22:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Bár én nem jutottam vele a szexig, csak csókig. Már mászott rám, szexelni akart, éreztem, hogy lenne benne szenvedély, de bennem egyszerűen semmi sem indult el, pont olyan abszurd volt az egész, mintha a testvérem próbálna mászni rám. :S
2015. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De az a különös, hogy nekem nagyon is bejön ő külsőre, tetszik az arca, a teste...de mégsem működik.


Neked is bejött külsőre?

2015. szept. 8. 23:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. Már van barátom azóta, aki még jobban tetszik külsőre, de néha látom a fb-on a hírfolyamban ezt a srácot, és azért még mindig látom azt is, hogy jóféle.
2015. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő?
2015. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Kulsore is bejott, nagyon szimpatikus volt, kedves a hangja, a szemelyisege pedig - jobbat szamomra elkepzelni sem tudok. A mai napig azt mondom, tokeletes ferj lett volna szamomra. Viszont nem ereztem magamban az iranta valo szenvedelyt, tobb honap utan sem. Mikor megcsokolt, semmit sem ereztem. Folyamatosan az volt bennem, hogy inkabb fius, mint ferfias, es hogy megerdelmi, hogy vagyakozva, szenvedellyel telve nezzenek ra, en pedig ezt nem tudtam neki megadni. Nem is lett kapcsolat belole, hiaba szerette volna. Engem akkor azzal vigasztaltak, hogy van ilyen, fogadjam el.
2015. szept. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én vagyok a nő.


én is azt érzem, hogy ha lenne szenvedély, szerelem akkor nem is kéne tovább keresgélni. ez olyan rossz :/

2015. szept. 9. 00:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen volt. Volt hogy szörnyen nézett ki a ruha alatt vagy borzasztó volt az íze:(
2015. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előfordul, hogy nincs meg a szexuális vonzalom, ezzel nincs baj, de már beszéltél a sráccal, hogy csak barátok lehettek?

Arra még kíváncsi lennék, hogy egy alkalomból vontad le azt, hogy nem működik a szex, vagy többszöri nekifutás után derült ki?

2015. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt, az egyik fiúbarátom. Tetszik is nekem külsőre, imádom a személyiségét is, randiztunk is már egyszer, de valahogy inkább maradtunk a barátságnál, mert a kémia nincs meg. Nem tudok rá "úgy" tekinteni.
2015. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!