Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tökéletes lányok, valaki...

Tökéletes lányok, valaki ismerkedne egy tökéletlen férfival?

Figyelt kérdés

Persze egy kis csavar van benne, tökéletes alatt azt értem, aki számomra, az én szememben lenne az. :-)


Ilyen sok kérdés közt a sablonos kiírás szinte biztos elveszne, de a provokatív kiírásra bezzeg mindenki felfigyel. Ehhez mérten szúrj le, te sem olvasnál most más esetben. Keresni pedig értelmes ÉS érdekes leányzót igyekszem, lehetőleg a fővároshoz közel.


Hajszín, lábméret vagy vércsoport nem számít.

Művészeti érdeklődés előny. 26/F


2014. szept. 18. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem számít a lábméret? Ilyen igénytelen vagy?
2014. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most mondd meg.


Pedig ha azzal akarnám már látatlanul is bizonygatni a romantikus vénám, hogy máris talpmasszázst ígérek, a lábméret látod nem is lenne annyira haszontalan adat.

2014. szept. 18. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szőkésbarna hajam van, 40-es a lábam, és nullás a vércsoportom. Most már MINDENT tudsz rólam, hiszen a többit eddig is tudtad.


Üdv.

"a tökéletes lány", aki a képzeletedben él

2014. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Félreérthetted, az ismerkedés beszélgetéssel kezdődik. Akkor jön szóba az a MINDEN amin próbáltál ironizálni.

A kiemelt példák éppen erről szóltak, azok a tulajdonságok nem jellemvonások, számomra nem ilyen lesz mérvadó.

2014. szept. 18. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy értettem félre. Nemcsak a "mindennel" próbáltam ironizálni, hanem ténylegesen mindennel, vagyis az egész válasszal. Jól van na, a humorunk nem egyezik... Tisztában vagyok vele, hogy senki sem lehet tökéletes senki számára, arra meg aztán végképp elhanyagolhatóan kicsi az esély, hogy pont itt és pont most találjon egymásra két ember, akik közel tökéletesek egymás számára. Ráadásul beszélgetés ide vagy oda, az ismerkedésnek (nálam) nincs jövője, ha az interneten kezdődik, és nem személyes kontaktussal. Ez sajnos tapasztalat.
2014. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha nincs is sok esély rá, azért szeretnék kísérletet tenni rá.

Te is belátod, próbálkozás nélkül még annyi esély se lenne. :-)

2014. szept. 18. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, attól még kísérletezni nem tilos. A lottó ötöst is hányszor elvitték már. :) Drukkolok, hogy sikerrel járj!
2014. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy lábmasszázs az semmi anyámnak is szoktam masszírozni a lábát.
2014. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tényleg ne lenne olyan lány, aki szintén vágyna egy tartalmas párkapcsolatra, az ahhoz vezető ismerkedésre?


Még mindig bízva, töretlen reménnyel kiemeltem a kérdést. A gyengéd talpmasszázs mellé pedig emelem a tétet, fülcimpát is vállalok. Mellé magas vagyok, kék szemű, rántotta készítésben pedig egyenesen verhetetlen. :-)

2014. okt. 9. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az egész kérdés olyan... áhhh... Azt állítod, hogy neked nem számít a hajszín meg a hasonló apróságok, azt mégis kiemeled, hogy te kék szemű vagy. Ez olyan érzést kelt, mintha nem bánnád, ha a lány mondjuk csak a szemszín alapján választana téged, holott a saját elveid teljesen mások. Összeillenétek így? Persze most mondhatod, hogy de hát te nemcsak a szemszínedet írtad oda, hanem a masszázstól a főzésig mindent felkínálsz, csak vigyen már valaki. De miért akarod mindenáron eladni magad? Tök jó, hogy ilyen jó pasi vagy, de akkor minek ez a teperés meg az apróhirdetés? Azok a lányok, akiket te keresel, nem erre buknak. Mondd meg, kérlek, őszintén: te hány lányra írtál már rá hasonló jellegű kérdések elolvasása után?


Aztán itt van ez a tartalmas párkapcsolathoz vezető út is... Szép dolog, hogy nem azonnal ágyba vinni akarod a lányt, hanem előtte jobban megismernéd, de ez nem attól fog működni, hogy előre eltervezed. Olyan mű ez az egész... Megismerésre keresel embereket... Az emberek spontán, véletlenek folytán ismerik meg egymást, aztán ha szimpatikusak egymásnak, elkezdik keresni egymás társaságát, összemelegednek, és talán lesz belőle valami, ami talán hosszútávú. Mit csinálsz te akkor, amikor éppen nem a gép előtt ülsz, hogy mindez nem történik meg veled az életben?

2014. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!