Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők jelentős része miért...

A nők jelentős része miért nézi el a leggusztustalanabb mocskosságait egy tökéletes külsővel rendelkező férfinak, olyan tetteket, amik miatt egy átlagosnak számító férfival azonnal szakítanának?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A férfiak nagy része miért az ilyen nők után sóvárog?
2014. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerelemből. Szerelemből én is visszafogadnám azt, aki nem is volt tökéletes külsejű. Sőt......
2014. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A "nők jelentős része"! Mégis hogyan, hol lehet rálelni arra a kevés kivételre? Ja, hogy ők már 16 éves koruk óta foglaltak... Értem.
2014. okt. 18. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
A kivételeket én is keresem már sok éve,de érdekes módon egyet sem találtam még,és sok férfitársam hasonlóan keresi,de mégsem találja a kivételeket.Akkor hogy is van ez?
2014. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt mondod járjak többet konditerembe? :)


Abba beleszólnak otthon, hogy a virli kibontásához a kést ne a mosogatóból vegyem (pedig letöröltem előtte), hanem tisztát a fiókból.

2014. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem a neten találtak meg pár éve.


Az, hogy mi számít átlagosnak, mi tökéletesnek, teljesen változó. Te magadnak átlagos vagy, valakinek meg lehet, hogy tökéletes. Én is így gondoltam magamról, róla meg első találkozáskor azt, hogy hozzá se akarok érni. De végül is imádtam, olyan tökéletes volt. Volt.

2014. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes külsővel rendelkező férfi, csak az, akibe annyira bele vagyunk bolondulva, hogy tökéletesnek látjuk.
2014. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kivétel vagyok, és 22 éves koromig nem voltam foglalt, csak egyszer egy fél évig, majd egy éven belül 2 hónapig.


23 vagyok

2014. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!