Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy mekiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy mekiben dolgozó nő legtöbbször nem tekint férfiként a szintén mekiben dolgozó pasira? Miért vágynak a nők mindig többre mint amilyenek ők?

Figyelt kérdés
Azoknak is csak a jól szituált, tehetősebb pasik kellenének. A pont olyan egyszerű munkát végző és ebből kifolyólag alacsony fizetésű férfiak nekik nem is férfiak, legalább is nem úgy tekintenek rájuk.
2015. nov. 2. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Én múltkor jót nevettem magamban a Tescoban sorba állva.

Két csaj arról beszélgetett, hogy milyen gyerek még a kolléganőjük, mert azt hiszi, hogy ha odamegy segíteni a pénzes pasiknak, akkor majd rögtön feleségül is veszik és majd hirtelen belecsobban a jóba és nincs több Tesco:D

2015. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Mert egy nőnek a külseje az, ami meghatározza az értékét a húspiacon, egy férfinak meg a külsejének, státuszának és pénzének átlagolt értéke. Egy mekis eladó csajnak lehet jó külseje, és már magas az értéke. Egy mekis eladó pasinak is lehet jó a külseje (bár ritka), de a státusza és a pénze lehúzza az értékelését.
2015. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
Anno évekkel ezelőtt dolgoztam, 17-18 évesen kisdiákként McDonald's-ban. Mondanom sem kell, hogy az összes lánymunkatársam a menedzserekkel, a műszakvezetőkkel és az étteremvezetőkkel akartak összejönni. No comment!
2015. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Ehhez nem ártana ismerni a női pszichológiát, de azt most nem írom le, ha nem gond, mert a fejemet rá, hogy szexistának és hím sovinisztának bélyegeznek.
2015. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Ősidőkben a férfi vadászott, vállalta a kockázatot és megszerezte a betevőt, biztonságot nyújtott, vagyis bizonyította a rátermettségét. A nők nagy része biztonságot keresi azt akire felnézhet. Ne hazudjunk magunknak, jelenleg a biztonság egyik alapvető része az anyagi biztonság (a másik meg a józan paraszti ész). Senki se szeretne azon aggódni, hogy vajon lesz-e valaha lakása, vagy eljuthat-e külföldre nyaralni. Mekiben dolgozva vagy 10 évet melózhatsz egy lakásért, mérnökként meg pl 3-4 év alatt Pesten is simán veszel lakást, van vállalati telód, kocsid, stb.

Férfiak is elég önzőek, mert ha két nő közül választhatnak, akkor a szebbet választják.

Bocsi ha túl őszinte voltam.

27F

2015. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

érdekes ez a felháborodás, mert mégis ti, 'férfiak' jöttök össze a szegényebb, de csinosabb nőkkel.

persze hogy válogatni fognak a nők, ha megtehetik... ha elég egy csinos arc meg egy jó test hogy tehetősebb férfiak is felfigyeljenek rájuk.


akkor ne jöjjön össze egy pasi se szegényebb nővel, és meg van oldva :D ugye milyen egyszerű? :DD

2015. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

egyébként attól még hogy két ember ugyanolyan szar helyen dolgozik, az nem jelenti azt, hogy ugyanannyit is érnek mint ember. ettől még lehet az egyik buta, a másik meg egy intelligens értelmes ember.

én is dolgoztam egy keveset gyorsétteremben, de minden egyes napot gyűlöltem, amit ott kellett töltenem. csupa egyszerű, buta, nyomulós ember volt ott. nem érdekeltek, nem akartam beszélni velük, rájuk nézni se.

én is mérnök férjet választottam, jómagam is mérnök vagyok, de nem a pénz miatt, keresek magamnak eleget. egyszerűen megegyezik a világról alkotott képünk, a gondolkodásunk, a véleményünk sok dologban, a céljaink. míg a mekiben dolgozó cigány keresztény férfivel, akinek elég hogy egész életében a mekiben dolgozik, valahogy nem szimpatizálok.

egyébként gyorséttermi pályafutásom alatt, amikor kéretlenül mindenki elmesélte az életét, éppen az derült ki, hogy hasonló társat választanak maguknak. tehát lehet nem jön össze a keletis mekissel, ahol ő is dolgozik, de a nyugatissal már igen. egyébként pont hogy nekem pl a férfi főnököm választott feljebb, mert a felesége bíró volt. ő meg süti a hamburgereket minden nap.

amúgy sem hiszem, hogy te sok ilyen embert ismernél vagy látnál. kivéve ha hetente váltogatod a munkahelyed, vagy járod a szarabbnál szarabb munkahelyeket és kifaggatod a magánéletükről az embereket. most az hogy néhány ilyet láttál esetleg, nem jelent semmit. a statisztika nem az egyénért van.

2015. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem néztél elég természetfilmet, akkor elmagyarázom neked:


A lényeg, az egész párkeresésnek, kiválasztásnak stb. párkapcsolatnak, szerelemnek, családnak, stb. fantasztikumnak nem más, mint az, hogy a Kiválasztott, a nagy Ő legyen a legjobb vadász, a legjobb halász, ő hozza haza a legtöbb zsákmányt, hogy az utódoknak mindig legyen mit enniük, ne kelljen nélkülözniük, erősek maradjanak, ne fázzanak, legyen bivalybőrből meleg kabátjuk, fókaprémből sapkájuk és a tábortűz mellett mindig legyen sütni való hús. Na, ez már Neander völgyben is így működött, próbáld meg a mekis környezetbe beleépíteni.


Vagyis, ha mekis vagy, akkor legyél te a legjobb mekis, a hónap dolgozója, a sztáreladó, a bármi, és meglátják benned, hogy képes vagy az utódok eltartására. És akkor a mekis csajok is észrevesznek.

2015. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%
A #15-ös megelőzött. Francba. leírta az ősemberes sztorit...
2015. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!