Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy mekiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy mekiben dolgozó nő legtöbbször nem tekint férfiként a szintén mekiben dolgozó pasira? Miért vágynak a nők mindig többre mint amilyenek ők?

Figyelt kérdés
Azoknak is csak a jól szituált, tehetősebb pasik kellenének. A pont olyan egyszerű munkát végző és ebből kifolyólag alacsony fizetésű férfiak nekik nem is férfiak, legalább is nem úgy tekintenek rájuk.
2015. nov. 2. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Azért mert sokan úgy vannak vele, hogy mástól férfi egy férfi, mint amitől nő egy nő.

(Nem csak a nők.)

2015. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 opened paradise ***** válasza:
42%
És miért nincs már tripla sajtburger?!
2015. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Visszautasított a kolléganőd, és most sértődötten általánosítasz? :D
2015. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
ezt én se értem pl 1 takarítónő miért álmodozik gazdag kigyurt álom pasiról... talán a média agymosása lehet a háttérben
2015. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

És arra esetleg nem gondoltál, hogy nem tetszik neki?


Nekem tökmindegy, hogy mekis munkás vagy gépészmérnök ha NEM TETSZIK, akkor nem tetszik!

2015. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Mert a munkatársi kapcsolatból bármikor probléma lehet. Amíg együtt vagytok nem figyeltek úgy oda mindenre mint idáig. Amikor meg már szétmentetek, inkább elhagynátok a munkahelyet csakhogy ne is lássátok egymást. Megéri a mai világban ilyesmit kockáztatni?
2015. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A meki munkás csak egy példa volt. A lényeg az, hogy anyagilag mindig jobban keresőt akarnak. Pedig egyenjogúság van. Ott van akkor egy másik példa, az összes ápolónő meg bölcsész mind mérnök pasira hajt, vagy azokkal ekvivalens fizetésűekre.
2015. nov. 2. 19:57
 8/19 Missi_Key ***** válasza:
28%
mert házi nyúlra nem lő?
2015. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

Hányingertkeltő kettős mérce, hogy a nő tök mindegy milyen proli munkája van alanyi jogon igényt tarthat egy felsőkatgóriás, felsővezető férfire. Fordítva meg dögöjön meg a mekis csávó.


Egyedül az USA-ban lehet jó a mekis srácoknak - sok fincsi kis mexikói csajszi jön mint kollégák...

2015. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 1,5 évet dolgoztam egy vidéki gyorsétteremben, ami szintén meki volt. Igaz, én diákként, és amint meglett a szakmám azonnal a szakmámban dolgoztam tovább, tehát mielőbb menekültem. A végén már csak éjszakásként dolgoztam ott, mivel mindig csak idősebbek voltak, akik nagyon is család centrikusak voltak.


Szóval hogy is fogalmazzam meg... én úgy érzem hogy nekem a hátam közepére sem kéne egy mekiből senki sem. Már mindenki volt mindenkivel, az étterem vezetőn kívül. Mindenki jóban van mindenkivel általában, de inkább túl jóban vannak egymással. Nekem is kínálták már fel magukat hölgyek.


Egy rövid beszélgetés a BOP oldalon:

Csaj: - Amúgy tényleeg, neked van barátnőd?

Én: - Van. (mondtam büszkén, 5 éves kapcsolat volt)

Csaj: - Huuu, tudom hogy szívesen megcsalnád velem. (kielégült fejjel, vigyorral mondta)


Totális beégés volt az eset a csaj részéről, mivel nem reagáltam rá semmit. Pedig relatíve nem volt rossz csaj, csak ez a gondolkodás gáz számomra, mivel komoly kapcsolatot keresek jelenleg, és komoly kapcsolatban éltem akkor.

Az a helyzet, hogy én sosem figyeltem senkire sem úgy, mint nő (pár másodpercnél tovább). Akivel eltudtam volna képzelni bármit is, olyan nem volt egy sem. Vagy túl hányattatott sorsú egyén volt (intézet, egyéb), vagy nem vállalnám fel, mert tök béna volt. De volt olyan aki úgy ahogy leírtad, olyan nagyra tartotta magát. Előadta, hogy tökre leszarja azokat akik neki írogatnak, mert tök csúnyák. Én véleményem meg, hogy se alakja nem volt, egy nyiszli, ragyás arcú csaj volt. Örülne ő bármilyen férfinak, aki szóba állna vele. Csak senki nem vállalta volna fel.


Én a helyedben nem próbálkoznék ilyen helyen munkatársakkal párkapcsolat terén. Hidd el, nincs esély komoly kapcsolatot szerezni ilyen helyen. Nagyon-nagyon nagy véletlen kell hozzá.


Tudnék még mit mesélni. Ha gondolod leírhatnád a te környezeted. :)

2015. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!