Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van mostanában a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van mostanában a fiatal nőkkel, legtöbbjének lila köd van a fejében?

Figyelt kérdés

Mást se látok fb-n, csak rózsaszín képek, mindenféle autó kormányok márkajelzésekkel, képek között divatmárkák mintha csak reklámokat nézegetnek, ennyire konzumidióták lettek a nők?

Kevés az olyan nő, aki ne márkákkal akarná bemutatni a személyiségét.



2015. nov. 2. 19:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#19 a te eseted is felvázolnám, ahol már csak azért veszel meg egy ruhadarabot több százezer vagy akár millió forintért is, mert a címkére az van ráírva, hogy 1 millió, nem azért, mert az a valódi értéke. Viseléskor senki nem fogja megállapítani, hogy 1 millió volt, de téged magabiztossággal tölt el ez a dolog, hogy aztán az ismerőseid körében eldicsekedhetsz vele, hogy mennyibe került. Úgy látom, még mindig nem érted a konzumidiotizmus lényegét.... nem az árak vagy kereset alapján kell meghatározni. A művészetet is úgy szeretheted mint a következő ikeás reklámban bemutatják

https://www.youtube.com/watch?v=4BlLX03OJRU

Sznob konzumidióta.

2015. nov. 3. 09:47
 22/28 anonim ***** válasza:
77%
utolsó jól összefoglalta. hogy lehet ilyesmiből egyenes követleztetést levonni? a divat szeretete, bármilyen márka szeretete, autók, motorok szeretete....most komolyan ez egyenlő azzal hogy valaki konzumidióta? tudod te hogy mi van ezeknek az állitásod szerint ismeretlen emberek fejében, lelkében? kétlem, csak puffogtatod itt a tartalom nélküli sallangokat, és ezzel akarsz többnek jobbnak tűnni. vagy buta vagy vagy mérhetetlenül sznob. egyik sem túl előnyös
2015. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#19 Egyszerűen megfogalmazva, nem a valódi értékük alapján határozod az életedben a dolgok fontossági sorrendjét, ez önmagában nem baj, csak ne hangoztasd.
2015. nov. 3. 09:50
 24/28 A kérdező kommentje:

Csak egy kérdést tennék fel: ha kijön a kedvenc márkád a legújabb divat szerinti cuccal, mekkora érdeklődést mutatsz iránta? :

a. lecsekkolom több helyen is mennyibe kerül

b. rohanok megvenni a legközelebbi boltba vagy máris megrendelem az interneten

c. mérlegem hogy nekem valóban szükségem lenne-e erre avagy sem.


További jó vitát sziasztok...

2015. nov. 3. 09:54
 25/28 anonim ***** válasza:
54%

Jujj kérdező, te aztán nagyon begyepesedett vagy!

Azok a dolgok, amiről írtam, mindenhol ugyanannyiba kerülnek! Nem tudok rohanni a boltba megvenni, mert nincs minden sarkon ilyen bolt! De ezt csak zárójelben jegyeztem meg.


Dicsekedni nem szoktam, nincs rá szükségem!


Hogy én mennyit értek a művészetekhez? Te biztos tudod, mert nagyon ismersz! Hallgattam művészettörténetet, és az egész életemben meghatározó volt mindig a művészetek szeretete és ismerete.


Tudod mi az igazán szánalmas? Hogy saját magad által szült sztereotípiák alapján ítélkezel és személyeskedsz! Ez elég nagy keserűséget feltételez!


De higgy amit akarsz! Nekem ettől nem lesz rosszabb. Ugyanannyit fogok keresni, ugyanazokat a dolgokat fogom megvenni, és ugyanabból az autóból fogok kiszállni! :)

A sznob szónak pedig nézz utána, mert nem vagy tisztában a jelentésével!

2015. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
54%

Még ennyit hozzafűznék:

Szerinted nem tudom a dolgok valódi értékét az életben.

De, tudom, és ismerem is ezeket az értékeket! Mint írtam férjem van, mi mindig egymás mellett állunk. A kérdésed alapján neked nincs párod, és nyilván szerinted ezért csak a nők a hibásak!

Én boldog vagyok a saját életemben, elértem a kitűzött céljaimat, és mindig újakat szeretnék megvalósítani. A munkám a hobbim is, ezért nagyon szerencsésnek is érzem magam! Akkor kettőnk közül ki nem ismeri a valódi értékeket?

Egy megkeseredett egyedülálló ember vagy, aki másokat hibáztat a saját sikertelensége miatt!

2015. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Sok sikert kivánok neked, hidd el, van olyan lány, aki csak rád vár! Rossz helyen keresgélsz!
2015. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Költőnő? ***** válasza:
látom, a lepontozás működik, de értő olvasás... naa az neeem. V ha esetleg mégis; kíváncsi volnék, h h mi volt lepontozandó a hszemen.
2015. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!