Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van mostanában a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van mostanában a fiatal nőkkel, legtöbbjének lila köd van a fejében?

Figyelt kérdés

Mást se látok fb-n, csak rózsaszín képek, mindenféle autó kormányok márkajelzésekkel, képek között divatmárkák mintha csak reklámokat nézegetnek, ennyire konzumidióták lettek a nők?

Kevés az olyan nő, aki ne márkákkal akarná bemutatni a személyiségét.



2015. nov. 2. 19:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Erre épül az Új Világrend. Olvass utána. Kontroll alatt vannak tartva az emberek, manipulált világ ez. Ahogy a Mátrixban is mondják: "eléf tártak egy világot, hogy azzal a valóságot eltakarják". Vagy valami ilyesmi.
2015. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
csak így elgondolkodtam, hogy a rózsaszín köd a szürkeállományuk hány %-át teszi ki ezeknek az élőlényeknek?
2015. nov. 2. 19:49
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Otherwise sajnos igazat beszėl. :S
2015. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Missi_Key ***** válasza:
72%

Mást se látok fb-n, ...

és még a nők előtt lebeg lila köd.

2015. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Nekem maximum 2-3 ilyen lányismerősöm van ott, akinek ilyenekkel lennének tele a képei.
2015. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%

Ez annyira ismerős.

A kötelező olvasmányokon kívül egyetlen könyvet se olvasnak el, vagy még annyit se, sőt igazából a 5 mondatnál hosszabb szövegek értelmezése is komoly kihívás a számukra. a társadalmi problémákról és azok kezeléséről nem lehet beszélni velük, spirituálisan kb. a betelefonálós jósdák műsorvezetőinek a szintjén állnak, a történelemről csak annyit tudnak, amit az iskolában a pad alatt facebookozás közben meghallottak, a zene ízlésük kommerszebb, mint a szalmából erjesztett "value" vodka, lényegében annyi mélységük sincs, mint egy kanál csapvíznek. Képtelenek értelmezni a metaforikus szinten zajló eszmecserét, a szarkazmust következetesen félreértik és sértegetésnek gondolják, ha egy történetnek nem egy közéleti szereplő a tárgya, akkor fel se fogják a sztorit. Az önkifejezésük meg úgy amblokk a komplett kommunikációs készségrendszerük banális és nyálasan érzelgős, az egyéniségük olyan, mint a híg fosás a szartengerben, a legrosszabb pedig az, hogy ők mindezt teljességgel elfogadhatónak, hovatovább követendőnek és trendinek tartják, így még az önkritika leghalványabb szikrája se alakul ki bennük.

Most gondolom jön pár "unique snowflake" és behazudja, hogy nem ilyen és a mindenható ctrl+c ctrl+v segítségével bemásol pár álságosan patetikus gondolatot, amikkel a maga egyediségét és a tömegtől való elhatárolódását akarja kifejetni, de mindez annyira átlátszó, mint egy náci filoszemitizmusa.

2015. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen kedves missy key , kapcsolattartásra nekem tökéletes a fb.
2015. nov. 2. 20:19
 8/28 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van, a divatvilág megvette őket kilóra, a legfőbb prioritást a kényelem élvez , a komfortzóna a legstabilabb dolog amiben élnek, burok. Nem ismerik a megpróbáltatásokat.
2015. nov. 2. 20:23
 9/28 anonim ***** válasza:
35%

#6: "... sőt igazából a 5 mondatnál hosszabb szövegek értelmezése is komoly kihívás a számukra..."


Azon szoktam röhögni, amikor itt is, GYK-n egy hosszabb hozzászólást ignorálással reagálnak le. "Én ezt nem olvasom el, mert hosszú!" :D A saját szegénységi bizonyítványukat állítják ki olyankor.

2015. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
6%
még vitázni se lehet velük mert ha 1 srác panaszkodik a nőkre annyit nyög be hogy én nem vagyok olyan a barátnőim se olyanok......
2015. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!