Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van mostanában a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van mostanában a fiatal nőkkel, legtöbbjének lila köd van a fejében?

Figyelt kérdés

Mást se látok fb-n, csak rózsaszín képek, mindenféle autó kormányok márkajelzésekkel, képek között divatmárkák mintha csak reklámokat nézegetnek, ennyire konzumidióták lettek a nők?

Kevés az olyan nő, aki ne márkákkal akarná bemutatni a személyiségét.



2015. nov. 2. 19:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%
Igazad van. Bár én pont nem ilyen vagyok, de komolyan manapság az ember nőként még normális barátnőt is alig talál....
2015. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

#6: Ennyire részletes és pontos leírást jómagam sem tehettem volna közzé, sőt, a szófordulatok is meglepően találóak. :D

Visszakanyarodva, hogy ne csak offoljak: Igen. Ekkora egy vakbalga fogyasztói társadalom vagyunk. Nem csak a nők, a "férfiak" jelentős hányada is.


Jómagam kiesik a körből, mert szakállas vagyok és nylt őszinteséggel vágom magam alatt a fát.

2015. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
29 éves vagyok, két diplomám van, vezető pozícióban dolgozom, szeretek olvasni, imádom a divatot, vannak kedvenc márkáim, szép autóm van, le is fotóztam. A kormányt is! Erre varrjál gombot!
2015. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

nem tudom, nekem egy ismerősöm se rak ki ilyeneket.

egyszer megfigyelnélek titeket. feltörném a facebookotokat, emaileteket, hogy kikkel ismerkedtek, mi teszi ki a napjaitokat, mivel foglalkoztok.

jó érzés látni, hogy a karma mégis működik, és az ilyen rosszindulatú "rendeskedvesaranyosintelligens" fiúk mégis ráb*sznak, és nem kapnak nőt. :D

az a baj, hogy annyira buták vagytok, hogy észre sem veszitek. ugyanez igaz a környezetetekre. ők ezért posztolnak ilyeneket, ti pedig ezért látjátok csak ezt...

2015. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Szép példa a két diplomástól, hogy egy értelmiségi is ugyanúgy lehet konzumidióta mint egy 8 osztályt végzett kitartott buta liba. Egyébként mond már meg a két diplomáddal, a kérdésem melyik részében szerepelt az, hogy ez a tanulatlan emberek privilégiuma lenne?

Te vagy az élő példa, hogy két diplomával is mindent kanyar nélkül be lehet venni amit a fogyasztói társadalom lök az arcba.

2015. nov. 3. 01:22
 16/28 A kérdező kommentje:

#14 nem tudom kiről beszélsz

Kérdésben sehol nem szerepelt, hogy az adott nők/lányok az ismerőseim lennének, csupán mostanában ilyeneket látok. Én már egy-két közvetlen barátomtól(fiatal párok) vagy az éppen aktuális páromtól is nehezen viselem/viselném el, ha van valami közös program egy városban és le kell darálni a boltokat/plázákat sorban ahelyett, hogy mondjuk az építészeti remekeket vagy a történelmi műemlékeket csodálnánk meg vagy egyszerűen csak képesek lennénk szelfik nélkül is gyönyörködni a tájban, ebből mindig cirkusz szokott lenni. Bennem lenne a hiba?

2015. nov. 3. 01:33
 17/28 A kérdező kommentje:
#14 milyen karma lenne az olyan, ami azért b. szik ki valakivel, mert az éppen nem az aktuális divatot követi és nem a fogyasztói társadalom konzumidiótája, én azt mondom, hogy bőven közrejátszik a divat is abban, hogy rengeteg fiatal nem talál magának párt. Egyrészt a mértéktelen fogyasztás másrészt az állandó elégedetlenség szüli ezt a helyzetet. Mit tanulunk? Nem jó? Megkopott? Ki kell dobni, vegyél újat. Lassan sikerült átültetni az emberi kapcsolatainkba is ezeket a viselkedésformákat.
2015. nov. 3. 01:40
 18/28 anonim ***** válasza:
Akkor neked vannak szar ismerőseid. Én alig látok ilyeneket, pedig az ismerőseim nagy része 16-25 között van. Madarat tolláról...
2015. nov. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező, a 6. válaszolónak írtam! ;) Olvass vissza!


Nos, hogy a véleményedre is reagáljak: szeretem a luxust, a drága dolgokat. Ne a plázákra gondolj, hanem annál jóval magasabb szintre! És igen, a kényelem is fontos számomra. De a válaszaid alapján te ezt nem fogod megérteni, nem ugyanabban a világban mozgunk! Így erről nem is írok bővebben.


Rengeteget járok külföldön, rajongok a művészetekért! Európa legtöbb múzeumában jártam már! Az építészet elvarázsol!

És igen, vásárolni is szeretek, mindenhol szánok időt arra is!

Nem értem miért gondolod, hogy a divat szeretete kizárja a műveltséget?! Érdekes felfogás.


El ne felejtsem: férjem van!

2015. nov. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Költőnő? ***** válasza:
93%

Kérdező ez megint egy durva általánosító fasság, ami sokadik kifacsart próbálkozás arra, hogy bebizonyítsátok; mindenért a nők a hibásak.

Megszámoltam, hány ismerősöm van fbn. Kemény 50. Ebben már benne van a kedvenc zenekarom és egy környékbéli színház. ÉN 30 felett nem tapasztalom ezt a jelenséget.

Bár, ha Te pl személyesen nem találkozol fbn ezzel, kérdezném; hol látod ezt a nők között? S mielőtt még azzal jönnél, h 30 felett már öregecske, megkopott nők vannak; térjünk rá vissza, h mi az öreg, ha elérted a 30at.

Utcán mit látsz... Nézd, van h szeretek kirakatot nézegetni, de pl szoktunk túrázni az urammal, v teljesen el tudok veszni a csillagos ég bámulásában, tudok sírni egy hajléktalan v egy fogyatékos sorsán. De ha épp kirakatbámulás közben látsz, nem tudod, mire gondolok épp csak arra gondolsz; újabb agymosott idióta.

Neked, meg az összesz*rdobáló jancsibohócnak üzenem. Tudom, h rengeteg az idióta, piperkőc pasi, aki az ívreszedett szemöldökével meg a cuki fülcsijével reggel nem kizárt, h többet tölt a tükör előtt, mint én.

Mondd meg nekem, h miért nem írok ki kérdést fröcsögve, alázva az egész ffinemet?

Segítek: mert nem érdekel. Nekem nem ilyen bazári majmokból áll a baráti köröm, a munkahelyem, a környezetem. Átnézek rajtuk, mert nem muszáj, nem akarok velük beszélgetni.

Érted miről hardikálok? A fene nagy tudatoddal túllátsz a beszűkült indulatodon?

2015. nov. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!