Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan, hogy egy 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy egy 33 éves pasinak még soha nem volt senkije és ezért feladja, befordul?

Figyelt kérdés

Egyik kollegámról van szó, azt hittem először viccel, mikor beszélgettünk, kiderült, hogy neki még soha nem volt barátnője és a sok visszautasítástól annyira elkeseredett, hogy még az egyéb kapcsolatait is megszakította és ha nem dolgozik akkor otthon van egyedül, sehova nem megy, senki társaságát nem igényli.


Egyébként egy jófej, szerethető, intelligens emberről van szó, mondjuk elég csúnya szegény. Külsőleg fel sem tűnik, hogy befordult, nem visszahúzódó meg itt a munkahelyen is csapattagként viselkedik, ezért is nem akarom elhinni amit mesélt az életéről.


2015. okt. 26. 19:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én is így tervezek élni, már csak saját lakás kell ahol egyedül lehetek.
2015. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok akinek soha nincs senkije, bár már volt barátnőm de csak egyszer és rövid ideig.

Ettől még nem kell befordulni hogy nincs nő.

Engem is elkeserít hogy mindenki elutasít de ettől még nem fordulok be. Találkozok a barátaimmal, kimozdulok otthonról, próbálom valamivel lefoglalni magam. Igaz hogy nehéz, mert minden nap azon jár az agyam hogy kellene barátnő.

2015. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a helyzet.
2015. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%

Hogyne lenne,manapság egyre több ilyen férfi van,és csak növekszik a számuk...

Én is ilyen vagyok/leszek,eléggé befelé fordulok azóta,hogy tulajdonképpen szóba sem állnak velem a nők,levegőnek néznek,kinevetnek,megaláznak...

És még csak egy randit sem sikerült soha összehoznom egy nővel sem.Csók nem volt még soha életemben...

24/F

2015. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen vagyok hasonló. Nekem vannak barátaim, de mindenki 150 km-eres körön kívül van. Átlagosan nézek ki, átlagosan viselkedek. Nekem ez a bajom, hogy annyira átlagos vagyok, hogy igazándiból pont ezért nem vagyok érdekes eléggé senkinek se. Most váltottam melóhelyet, jobb fizetésért, itthonról fogok dolgozni. Azaz nullára csökkennek az emberek körülöttem. Alapvetően nem lenne velem baj, de szerintem lassan itt az ideje nekem is feladni a dolgot, mert lassan kiöregszek az egészből. Azt szoktam mondani, hogy nem lehet mindenkinek jó :)
2015. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%
nem éri meg nőt keresni lelki roncsá tesz a dolog! másnak mind a 10 ujjára jut nő másnak meg 0! fiúk adjátok fel ti is mint én nem ér annyit a dolog!
2015. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Én 31 vagyok, nemrég majdnem összejöttem valakivel, de elkezdett hisztizni a semmiért és nem akart többet. Ez azért érdekes, mert a magas, jóképű ex csalta, elhanyagolta, nem állt ki mellette sosem stb, azzal nem volt gondja több évig.


A kollégáddal ellentétben nem vagyok elkeseredve, próbálkozom tovább, bár sajnos nincs sok esélyem, mert baráti köröm nincs, így marad a leszólítgatás, vagy a társkereső.

2015. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, sőt, szerintem egyre inkább növekedni fog az ilyen emberek száma, mind a nőknél, mind a férfiaknál.
2015. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudom az előttem szólókhoz.

Én úgy gondolom ,hogy ha a férfi nem tud támaszkodni a külsejére ,akkor már alapból nehéz dolga van. Úgyhogy ha már szóba áll vele egy nő akkor az már fél siker.

Sajnos hiába kedves és figyel oda a másikra ez nekik nem elég ,vagy nem tudja kompenzálni a külsőt és vagy ott hagyják ,vagy bekerül a barátzónába ami nem igen segít a dolgon.

Aztán egyre többször fordul elő ,az idő halad. A társadalom azt sugallja ,hogy így már nem ér semmit és inkább lemond róla és másba fordítja az energiát.

Sajnos az nem jó hozzáállás ,ha föladja ,de mint a mondás is tartja:" Amikor a fül soha nem hall dicséretet, a szív egy idő után elveszíti a késztetést a próbálkozásra."

Úgyhogy igen nagyon is lehetséges az ilyen.

2015. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A boldogság nem jár mindenkinek... Én is ilyen vagyok, pedig csak most leszek 23. Volt egy 2.5 éves kapcsolatom, de azt amire mindig vágytam, őszinte szeretetet, sosem kaptam. Barátokat sosem tartottam. Nővérem mondta hogy menjek el ismerkedni, de egyrészt tudom én jól hogy nézek ki, másrészt már am sem lenne bátorságom odamenni egy lányhoz. Kaptam már elég "pofont"
2015. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!