Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan, hogy egy 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy egy 33 éves pasinak még soha nem volt senkije és ezért feladja, befordul?

Figyelt kérdés

Egyik kollegámról van szó, azt hittem először viccel, mikor beszélgettünk, kiderült, hogy neki még soha nem volt barátnője és a sok visszautasítástól annyira elkeseredett, hogy még az egyéb kapcsolatait is megszakította és ha nem dolgozik akkor otthon van egyedül, sehova nem megy, senki társaságát nem igényli.


Egyébként egy jófej, szerethető, intelligens emberről van szó, mondjuk elég csúnya szegény. Külsőleg fel sem tűnik, hogy befordult, nem visszahúzódó meg itt a munkahelyen is csapattagként viselkedik, ezért is nem akarom elhinni amit mesélt az életéről.


2015. okt. 26. 19:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
"És mindig azt mondja, ha eddig nem kellett senkinek, akkor ezután miért fordulna a kocka." Ezt én is így gondolom magamról. Egyébként nekem is jó életem van, a legtöbb rokonomnak, ismerősömnek már családja,vagy barátja van, régóta, én meg rohadhatok egyedül, ja mondjuk nem csodálom, a női rokonaimnak még szép,hogy van családja, hiszen a nőknek vagy 10 ezerszer könnyebb párt találni, csak válogatniuk kell, a férfi rokonaim meg egyszerűen jobban néznek ki nálam, kb sokkal.
2015. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Mikor a barátairól kérdeztem, azt mondja, hogy voltak neki, igaz nem sok és arra a kérdésemre, hogy miért nem tartja velük a kapcsolatot, azt mondja, hogy őt flusztrálja az, hogy ha elment velük valahova, akkor ő egyedül volt, míg a barátainak ott volt a feleségük, barátnőjük és nem érezte így jól magát, inkább megszakította velük a kapcsolatot. Ezt én nem igazán értem, hogy ezért miért kellett felégetnie minden hidat maga mögött, miért jó neki egyedül úgy hogy nincs senkije és abszolút "remete" életet él, mintha nyitna a világra.
2015. okt. 26. 20:04
 13/32 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

És akkor ennyi volt? Így fogja leélni a hátralévő életét hogy csak munka meg otthonülés? Az ilyen életnek van értelme, semmi nincs benne amitől boldog lenne!


Vajon hogy lehetne rajta segíteni? Én elég érzékeny vagyok szociálisan, segítenék is rajta, de ha nem fogadja meg a tanácsaimat úgy nehéz. Azért is döbbentem le, mert első ilyen ember akivel összehoz az élet, még soha nem találkoztam ilyen emberrel aki nem önszántából maradt egyedül, az összes embernek a környezetemben nem volt probléma az ismerkedés még a kevésbé szépeknek sem legyen az nő vagy férfi, mindig van valakijük.

2015. okt. 26. 20:10
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
gondolhatod probálkozott eleget és besokallt ennyi
2015. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
Mutasd be egy szingli barátnődnek! :D
2015. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy hasznosak a tanácsaid. Nos, könnyű úgy ismerkedni az ismerőseidnek, barátaidnak, hogy aktív tagjai egy társaságnak, ahol bemutathatják őket egymásnak. De akinek nincs társasága, max 1-2 fiú barát, haver, az az életben nem fog odaszambázni, hogy pofátlanul befúrja magát egy új társaságba. Ráadásul hazánkban igen jellemző az, hogy a klikkesedett társaságok nem is szívesen vesznek be új embert.
2015. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
A #15-ös jól mondja!
2015. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
A másik pedig az, hogy miért is lenne kötelező az, hogy az embereknek mindig legyen valakijük? Mert rájuk erőltette a világ ezt. Azért van az, hogy az emberek nem is mernek egyedül maradni, mert akkor szembe kéne nézniük magukkal minden téren, és az ember ezt nagyon nem szereti. Nekem inkább az a fura, ha mindig van valakije valakinek. Mert menekül ez által önmaga elől. Azt hiszi, attól lesz boldog, valaki, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugrál. No offense. Téma lezárva részemről. :)
2015. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy az kollégád részéről ennyi volt e, azt ő dönti el. A részemről,annyi,hogy majd valamikor megpróbálom még, és ha nem sikerül, akkor hagyom a francba. nem fogok azon görcsölni,hogy másnak egy csettintésre összejön 10 nő, ezt a 10-et pedig csalja másik 10-zel, csupán mert jóképű, én meg ép hogy átlagos, de inkább ronda fejjel, udvaroljak, teperjek egy talán átlagos lánynál, aki méltat arra, hogy szóba áll velem egyáltalán, miközben valami jóképű férfiről álmodozik, meg velem párhuzamosan társkereső oldalakon ismerkedik még vagy 8 férfival. Az ilyen közhelyeket meg hagyjuk,hogy a férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél, mert nem állja meg a helyét, a másik dolog ez a "rengeteg olyan ismerősöm van,aki nem néz ki jól és van barátnője" dolog is hülyeség, általában kiderül, hogy a srác simám megvan egy átlag feletti, vagy legalábbis nálam jobban néz ki.
2015. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Én még csak 29 vagyok, de nagyjából rám is teljesen igaz ez a leírás. Sosem volt még barátnőm, de még randim sem, engem is jófejnek és intelligensnek tartanak, és munka során nem viselkedek visszahúzódóan. De amint kilépek onnan, teljesen aszociálissá válok és egyedül szeretnék lenni, nem igénylek semmilyen társas kapcsolatot, sőt terhemre van. Nekem is voltak régebben barátaim, de szerencsére már egy sincs. Én ezt pozitívnak értékelem. Ja, meg persze, hozzátartozik, hogy én is csúnya vagyok, egyenesen ocsmány és még alacsony is, szóval sosem tudna hozzám vonzódni egy lány sem.
2015. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!