Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem a pasinak, de mégse lép, miért van?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már.. látom, hogy tetszem a srácnak, mert ezt azért az ember le tudja szűrni, még sem tesz(nek) semmit. Kicsit össze vagyok zavarodva. Néha az ismerkedés szakaszáig se jutok el. Pedig nincs semmi baj se a személyiségemmel és mivel el se jutok nem is ismerhet meg igazán. Most van egy srác akivel pár hete szemezünk egymással, figyelmes velem, köszön előre és mosolyog is ha meglát, múltkor utánam jött de csak akkor is csak szemezet, mosolygott meg köszönt. De még se lép. Én meg nem szeretnék kezdeményezni, mert nem olyan lány vagyok ,aki pasi nyakára akaszkodik és ő lép először. Ez most így talán zavaros.. Nem vagyok egyáltalán rossz nő szerintem . Volt már egy barátom. 18 éves vagyok ,átlagosnál talán picit szebbnek mondanám magamat, nem vagyok plázacica, normális értékeket képviselek, koromhoz képest érettebben gondolkodok. Már sok mindenen eszembe jutott.
2015. okt. 14. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:

ha nem lépsz mert te ugyan nem fogsz, akkor:

- telik az idő és nem fog történni semmi és idővel elmúlik minden és vagy te vagy ő talál mást

- telik az idő és ha neattán az égiek is úgy akarják akkor valahogy kezdeményezni fog , persze ehhez is kell hogy bátorítást adj neki amit nem fogsz tudni


ha kezdeményezel, akkor:

- összejöttök

- nem jöttök össze

2015. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fel lepni
2015. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért fél szerinted?
2015. okt. 14. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert fel, hogy visszautasitod
2015. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy úgy gondolja, hogy nincs esélye nálad, vagy csak te hiszed, hogy tetszel neki.
2015. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy ha én lépek akkor azt hiszi, hogy mindig ezt csinálom a pasikkal.
2015. okt. 14. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
És az miért baj?
2015. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szemezés nem sokat bátorít rajta. Közben egy integetés már valamivel jobb lenne.
2015. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:

Lehet jobban jársz,ha te lépsz.

Néha ezt a lépést a nőknek is meg kell tenniük,ha igazán meg akarnak valakit szerezni.

2015. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!