Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy itt ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy itt ennyi embernek olyan sok próbálkozás után sem jönnek össze a dolgai?

Figyelt kérdés

Korábban azt hittem, hogy akik itt panaszkodnak, hogy nem találnak nőt, azok valójában nem is próbálkoznak soha. De mostanában egy csomóan leírják, hogy mennyit próbálkoztak, küszködtek, és semmi.

Én ezt azért nem értem, mert az én barátaim egyáltalán nem tartoznak ebbe a menő jópasi kategóriába (ezt pasiként mondom, mielőtt jöttök, hogy biztos valami finnyás csaj vagyok), és mindegyiküknek voltak barátnői, partnerei. Nem "atomfullos plázabuxák", de simán csinos, igényes, vékony, szép arcú, normális csajok.

És ezeknek a srácok külsőre átlagosak, pénze csak most kezd néhányuknak lenni, mert lassan mind végzünk az egyetemeinken, nem is ilyen menőzős nagy partiarcok.. Szóval miért lehet, hogy másoknak meg egyáltalán nem jön be semmi?


2015. okt. 25. 09:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
48%
Férfi vagyok, de ne zavarjon, te meg nem értett költő :D
2015. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Aki soha nem próbálkozik, az nyilván nem fog panaszkodni, mert nincs mire.


Nekem se jött össze sajnos. Iskolában mindig infó szakon voltam, ahol nem volt sok lány/nő és sajnos azok se a kedvesebb fajtából kerültek ki, szóval elég szerencsétlennek mondhatom magam ezen a téren. Hozzám mindig akkor szóltak, amikor valami szívesség kellett.


A barátaim mind otthonülős típusok voltak, szóval nem nagyon mozdultunk ki. Voltak házibulik, de ott egyedülálló nő alig volt és azok is a magas, jóképű partyarccal voltak. Edzőteremben, aki egyedülálló volt, mind elhajtott. Társkeresőn próbálkoztam kb 2 évig, de a nők ott csak addig tartották velem a kapcsolatot, amíg megszedték magukat önbizalommal.

Azt én is megkaptam már, hogy milyen kedves, okos, figyelmes vagyok, a többet érdemelek, meg a többi sablondumát.


"Mozdulj ki és keress". A #23-as válaszoló ezzel kapcsolatban - sajnos - nagyon jól írta le a helyzetet. Utcán nem, mert megy a dolgára, konditeremben nem, mert oda edzeni jár, diszkóban nem, mert oda a barátaival jár szórakozni, könyvtárban nem, mert oda tanulni jár stb.


A nők nem szívesen ismerkednek idegenekkel (legalább is, aki nem jóképű). Amit valahol meg is értek. Én sem szerettem sose idegenekkel szóba állni, jobb szerettem másokat társaságon keresztül megismerni. Csak itt volt a bökkenő, hogy nekem az nem alakult ki.


Szóval mondhatni így jártam. Számomra már csak a leszólítás maradt és ugyan többnyire nagyon kedvesek szoktak lenni, végül mindig lekoptatnak.


Tehát kérdező ez a válasz a kérdésedre. Akinek nem alakult ki egy társasági köre, annak marad a társkereső és a leszólítgatás. Mondhatom egyik jobb, mint a másik.

2015. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!