Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy itt ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy itt ennyi embernek olyan sok próbálkozás után sem jönnek össze a dolgai?

Figyelt kérdés

Korábban azt hittem, hogy akik itt panaszkodnak, hogy nem találnak nőt, azok valójában nem is próbálkoznak soha. De mostanában egy csomóan leírják, hogy mennyit próbálkoztak, küszködtek, és semmi.

Én ezt azért nem értem, mert az én barátaim egyáltalán nem tartoznak ebbe a menő jópasi kategóriába (ezt pasiként mondom, mielőtt jöttök, hogy biztos valami finnyás csaj vagyok), és mindegyiküknek voltak barátnői, partnerei. Nem "atomfullos plázabuxák", de simán csinos, igényes, vékony, szép arcú, normális csajok.

És ezeknek a srácok külsőre átlagosak, pénze csak most kezd néhányuknak lenni, mert lassan mind végzünk az egyetemeinken, nem is ilyen menőzős nagy partiarcok.. Szóval miért lehet, hogy másoknak meg egyáltalán nem jön be semmi?


2015. okt. 25. 09:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, ismerőseim nekem is mindig azt mondják hogy nem értik miért nincs barátnőm. A legviccesebb ezt olyantól hallani, aki iránt korábban érdeklődtem, és egyenesen visszautasított.
2015. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%

Jajistenem, 8-as, 24 éves vagy, és úgy beszélsz, mintha minimum 45 lennél. Hol az a sok-sok évi "munka"??? Ugyan már. Még mindig tejfelesképű vagy.


És még mintegy 20 éved van (lenne) megtalálni álmaid nőjét és családot alapítani. De te inkább öledbe tett kézzel elkönyveled, hogy neked nem lesz. Így nem is. Remekül visszaigazolódik majd az állításod.

2015. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%
De persze arra senki sem gondol, ha egy energikus, vidám, kezdeményező férfi az Isten háta mögött lakik...lehetsz ekkor pozitív, ha nincs kinek előadni magad. :D Magamrol irtam most.
2015. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
28%
13, talán ott is születnek nők, nem? Vagy csak férfiak szaporodnak szűznemzéssel? Vagy esetleg egy 300 forintos buszjeggyel bemész a legközelebbi városba időnként.
2015. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
45%

Ami engem illet. Átlagos srác vagyok, nem vagyok sz@rrágyúrva, de nem vagyok "mackós" sem, nincs dzsonidepp pofám de azért egy rondaság sem vagyok. Nem sajnáltatom magam hanem határozottan életem az életem és küzdök a céljaimért. Szeretem élni az életem, van egy rock bandám, járok ide oda, és egy kiegyensúlyozott életet élek. Nehéz velem összeveszni, és olyan a gondolkodásmódom is, hogy tiszteletben tartom a másik érzéseit és személyét. Soha nem csaltam meg senkit és nem is lenne hozzá gyomrom.


Van bnőm? Nincs. Lúzer vagyok? Nem, messze lőttél barátom. Félek kezdeményezni? Nem, össze tudom szedni a golyókat a lábam között és oda merek állni a lány elé. Ajtóstól rontok a házba? Azzal hogy első lépésként szeretném megismerni? Nem hiszem.


Mégis állandóan megkapom ezt a "jaj de aranyos vagy, tuti fogsz találni vkit és és jobbat aki megérdemel, meg szerencsés lesz a lány meg bla bla bla..." .... ugyan már... Ha annyira főnyeremény vagyok akkor miért magának akarja a főnyereményt?

2015. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

*14


jártál te már faluban? Van 3 fiatal csaj ebből 2 fogalt, 1 meg baromi ronda. Utána a legfiatalabb nő 54 éves Pirike és juditnéni utána mindenki a nyögdíjon felüli.

2015. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogas. Letezik ilyan, hogy varos. Gondolom a melohely vagy a suli sem a faluban van
2015. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Drága 16, jártam faluban, képzeld. De ott is csak kb. ugyanannyi lány van, mint pasi. Másrészt - mint írtam - elég kevés olyan falu van, ahonnét 1 órán belül busszal/vonattal nem érhető el egy kisebb város legalább.
2015. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
#18 A "füstösek" nem játszanak... Én városnak titulált faluban élek, de itt is alig vannak fiatal csajok és azok is mind foglaltak.
2015. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

#17


És a csaj kit választ szerinted? Jácintot aki ott lakik egy utcával arrább ráadásul "városi" vagy a "falubó" feljárt "tanyasi" Toportyánkát?

2015. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!